Şekerbank Hasat Kart Anlaşmalı İşyerleri

Türkiye’de hizmet veren ve kuruluş amacı zaten tarımsal üretim faaliyetleri arasında yer alan pancar üretiminde üreticilere destek sağlamak olan Şekerbank tarımsal faaliyet desteklerine günümüzde de devam etmektedir. Hasat Kart bankanın üreticilere finansal destek sağlamak amacı ile tasarladığı kredi ürünü olmakla birlikte kişilerin ihtiyaçlarını karşılarken Şekerbank Hasat Kart anlaşmalı işyerleri üzerinden yapacakları alışverişlerinde uygun avantajlar sunmaktadır.

Şekerbank Hasat Kart Faiz Oranları Nedir?

Üreticiler tarımsal girdi alışverişlerinde ihtiyaçlarını anlaşmalı iş yerlerinden yaptıkları takdirde geri ödemelerini hasat zamanlarına kadar faizsiz olarak erteleyebilmektedirler. Bu da üreticilerin hem ihtiyaçlarını karşılamalarında hem de harcamalarının geri ödemesinde kişilere oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Şekerbank Hasat Kart Avantajları Nelerdir

Üreticilerin ihtiyaçlarını karşılamalarında en önemli destekçileri olarak kullanılan Hasat Kart ile bankaların hem üreticilere farklı avantaj sağlamak adına hem de kart ile yapılacak harcamaları arttırmak adına firmalar ile özel olarak yaptığı anlaşmalar sonucu hem üreticiler hem de satıcı firmalar karlı alışveriş olanaklarını yakalayabilmektedirler.

Şekerbank Hasat Kart anlaşmalı işyerleri genel olarak üreticilerin üretim faaliyetlerinde zorunlu ihtiyaç alanlarını oluşturan akaryakıt firmaları ve üretim için gerekli olan diğer ekipmanların satışını yapan firmalar olmaktadır.

Banka tarafından sağlanan firma anlaşmaları alışverişlerde yer alan tarafların menfaatini gözetmektedir. Üreticiler ihtiyaçlarını uygun olanaklar ile karşılarken firmalarında satış oranlarında artış sağlanmaktadır. Tarımsal faaliyetlerde yer alan tarımsal üreticiler Hasat Kart ile yaptıkları ihtiyaç harcamalarının vadelerini hasat dönemlerine göre belirleyebildikleri gibi belirlemiş oldukları ödeme tarihlerinden önce kısmen ödeme ya da borçlarının tamamını ödeme işlemlerini de kolaylıkla yapabilmektedir.

Şekerbank Hasat Kart Özellikleri

Tarımsal üreticiler bankanın anlaşma sağladığı firmalardan tarımsal üretim için gerekli ihtiyaçlarını karşılarken bankanın ve Türkiye’de hizmet veren diğer tüm farklı bankaların POS cihazları üzerinden alışveriş tutarlarının ödemelerini yapabilme imkânına sahiptirler. Tarımsal üreticilerin ayrıca yararlanabilecekleri bir kolaylık da borç geri ödemelerinde bankalarının şubelerinin yanı sıra PTT şubelerinden de borçlarını ödeyebilme imkânına sahip olmalarıdır.

Faizsiz ödeme erteleme ve hasat zamanında geri ödeme Hasat Kartın en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Tarımsal üreticilerin ihtiyaçlarına göre şekillenen Hasat Kart üzerinden gerçekleştirilebilecek finansal işlemler kolayca sonuçlanmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ