Ziraat Bankası Taşıt Kredisi

Her banka müşteri çekebilmek için farklı kredi imkanları sağlamaktadır. Bu krediler gerçekten müşterilerin yararına faaliyetler olduğu için pek çok kişi bunları talep etmektedir. Ziraat bankası bu konuda pek çok kampanyaya sahip bir bankadır. Ziraat Bankası İndirimli Taşıt Kredisi, hem aracınızı hem de ödeme koşullarınızı seçmenizi sağlar. Kredinizi alırken dilediğiniz miktarı peşin ödersiniz.

Kalanına ise size özel vadeler ve faiz oranları banka tarafından tanınır. Kredi ödemelerinizi bu sayede çok daha düşük taksitler ile yaparsınız. Bu krediye başvurabilmek için bankadaki işinde uzman ilgili temsilciye başvurmanız gerekmektedir. Size en yakın Ziraat Bankası şubesi bu konuda size yardımcı olacaktır.

Ziraat Bankası taşıt kredisi farklı kampanyalar ile size cazip teklifler getirmektedir. Bunlardan bir tanesi de Komisyonsuz Taşıt Kredisidir. İstihbarat ve haberleşme ücreti (komisyon) istenmeden kredi çekmeniz sağlanmaktadır. Bankanın size sağlayacağı kesintisiz finansman ile bu krediye hemen başvurabilirsiniz. 0 kilometre veya en fazla 5 yaşındaki araçlarınız için geçerli bir kredidir.

Kredi boyunca hayat sigortası ve kasko yaptırmanız zorunludur. 48 aya kadar vade imkanı sağlar. Bu sayede 4 yıl boyunca aracınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Araç üzerinde banka lehine rehin uygulaması yapılması mecburidir.  Gerekli görüldüğünde ek teminatlar sizden istenmektedir. Hafif ticari araçlarında alınması için kullanılabilecek bir kredidir.

Başka bankalardan kullanmış olduğunuz taşıt kredilerini de bu banka aracılığı ile yapılandırabilirsiniz. Ziraat Bankası taşıt kredisi diğer bankalara göre size çok daha uygun vade ve faiz oranları sunar. Bu bankaya taşıdığınız kredi borcunuzu çok daha uygun ödeme seçenekleri ile rahat bir şekilde ödersiniz. 0 kilometre veya en fazla 5 yaşındaki araçlarınız için geçerli bir kredidir.

Kredi boyunca kasko ve hayat sigortası yaptırmak mecburidir. 4 yıla kadar banka size vade olanakları sağlamaktadır Araç banka lehine rehin olarak tesis edilir. Bankanın sizden ek teminat isteme gibi bir hakkı vardır. Bu transfer taşıt kredisinden faydalanmak sizi oldukça rahatlatacaktır. Ziraat bankasının sağladığı taşıt kredisi kesinlikle benzersiz imkanları size sunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ