Vakıfbank Taşıt Kredisi

Vakıfbank her konuda müşterilerine sağladığı avantajları taşıt konusunda da sağlayarak vatandaşların gözüne girmeyi bir kez daha başarmış durumdadır. Sağlamış olduğu Vakıfbank taşıt kredisi sisteminin belirli başlı farkları yapılan araştırmalar sonucunda müşterilerce tespit edilmiş olup tespit edilen farkların vatandaşın cebinde oldukça kazanç bıraktığı bilinmektedir. Bu şekilde Vakıfbank hedefine uygun adımlar atarak belirli bir saygınlığa ulaşmış nadir bankalar arasına girmeye hak kazanmaktadır.

Vakıfbank taşıt kredisi projesinin diğer taşıt kredisi projelerinden belirli başlı farkları bulunmaktadır. Bu farklar ödeme şekillerinde sağladığı kolaylıklar ve kredi miktarı, faiz oranları gibi hususlar göz önünde bulundurulduğunda önem derecesi oldukça yüksek farklardır. Vakıfbank bu krediye uyguladığı faiz oranını yalnızca %1.25 olarak açıklamış ve piyasadaki en uygun faiz oranlarından biri olduğu yapılan araştırmalar sonucunda görülmüştür.

Vade seçeneklerinde de oldukça bonkör davranmayı başaran Vakıfbank yetkilileri, bu şekilde vatandaşın maddiyatını düşündüğünü ve vatandaşa sadece yardım amaçlı bu görevi yaptığını bir kez daha kanıtlamış durumdadır. 3 ayda bir ödeme, aylık eşit taksitlerde ödeme, kredi çekiminden 3 ay sonra ödemeye başlanması, değişken taksitli geri ödeme gibi çeşitli seçenekler sunarak üstelik 48 ay da vade avantajını ekleyerek vatandaşı söz konusu durumdaki büyük maddi sıkıntıdan önemli ölçüde kurtarmış olmaktadır.

Başka bir ayrıcalığı ise her şekilde vatandaşını güvendiğini belli eden bir uygulamadır. Hiçbir şekilde kefil istememektedir. Sağlanan karşılıklı güvenin belirtilerinden biri bu olurken diğeri de her konuda vatandaşın başı sıkıştığında gerekli merkezi Vakıfbank olarak görmesidir. Bu şekilde çift taraflı bir güven ortamı sağlanmıştır. Ayrıcalıklar saymakla bitmezken bu krediye sahip olmak için Hayat Sigortası şartı da söz konusu banka istememektedir.

Krediye başvuru işlemleri internet üzerinden gerçekleştirilebildiği gibi en yakın Vakıfbank şubelerinden de gerçekleştirilmektedir. Vatandaş gerek kolaylık gerek ise hız açısından genellikle internet şubelerini seçerek bu başvuru işlemini kolay bir şekilde ortadan kaldırıp ihtiyaç duyduğu krediye sahip olabilmektedir.

Vakıfbank’ın sağlamış olduğu bu avantajların farkında olan müşteriler tercihlerinin doğru ve mantıklı olduğunu söz konusu bankanın her projesinde bir kez daha anlama fırsatı bulmaktadırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ