Ziraat Bankası İkinci El Taşıt Kredisi

Ziraat bankası arabanızı siz seçtiğinizde size özel finansman imkânı sağlamaktadır. Bu krediler hem 0 kilometre araçlarınız için hem 5 yıla kadar yaşı olan ikinci el araçlarınız için verilmektedir. Yaklaşık 48 aya kadar vade ve size özel faiz seçenekleri ile ziraat bankası alanında çok ayrı bir hizmet sunar. Ayrıca belirli kampanyalardan yararlanarak hem ödeme koşullarınızı genişleyebilir hem de yüksek faiz oranlarından kurtulabilirsiniz. Eğer ruhsatında hususi olarak kaydedilirse bu krediler hafif ticari araçları finanse etmek içinde kullanılabilir. Kredi boyunca hayat sigortası ve kasko yaptırmak zorundasınız. Araç rehini banka lehine teminat olarak alınacaktır. Gerekli görüldüğü durumlarda banka sizden ek teminatlarda isteye bilmektedir.

Ziraat Bankası ikinci el taşıt kredisi almak isterseniz buna başvurmak için önünüzde pek çok yol vardır. Bunlardan bir tanesi size en yakın şubeye giderek başvuruda bulunmaktır. Burada müşteri temsilcisi ile beraber oluşturacağınız ödeme planını bankaya rahat bir şekilde onaylatabilirsiniz. Ziraat İnternet Şubesini kullanarak da kredi başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Cep Şubesi ile kredi başvurularınız onaylanacaktır. Sizden istenen belgeli şubeye götürdüğünüzde kredi başvurunuz kesin bir şekilde netleşecektir.

Kredi çekmek için bazı belgeler sizden istenmektedir. Ziraat Bankası İkinci El Taşıt Kredisi için ilk istenecek belge kimliğinizdir. Bunun için pasaport, nüfus cüzdanı ya da sürücü belgenizden herhangi bir tanesini bankaya vererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sizden istenecek diğer belge ödeme planınızı oluşturmak adına kullanılacak gelir belgenizdir. İkametgâh belgesi ya da son üç aya ait elektrik, su, doğalgaz faturalarınızdan herhangi bir tanesini banka sizden istemektedir. Başvuru formu da taşıt kredisi için istenen diğer belgeler arasındadır.

İkinci el taşıt kredisini bu bankadan alacak kişiler bir takım kampanyalardan da yararlanabilmektedir. Transfer taşıt kredisi ile başka bankalara olan taşıt kredisi borcunuzu bu bankaya taşıyarak daha rahat ödeme koşullarıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca istihbarat ve haberleşme ücreti(komisyon) istenmeden alabileceğiniz bir taşıt kredisi de mevcuttur. Hayalinizdeki finansmanı bu banka aracılığı ile sağlayarak aracınıza en kısa sürede kavuşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ