Garanti Bankası İkinci El Taşıt Kredisi

Garanti bankası ikinci el taşıt kredisi ile hayallerinizi süsleyen araçlara uygun ödeme koşulları sayesinde kavuşabilirsiniz. Ayrıca gelişen teknoloji ile beraber bu kredi alma işlemleri oldukça kolaylaşmış ve hızlı bir onay sürecine kavuşulmuştur. Aracınızı hızlı bir şekilde hemen alırsınız ödemenizi de kendi karar verdiğiniz vadede yaparsınız. Böylece aracınızın keyfine uzun yıllar boyunca varmanız mümkün olur. Garanti bankası ikinci el taşıt kredisi 10 yaşa kadar araçlarınızı kabul etmekte ve kefilsiz kredi imkânı sunmaktadır.

Garanti Bankası taşıt kredisi için 48 aya kadar vade verebilmektedir. Uygun faiz oranları belirli koşulları sağladığınız sürece yararlanabileceğiniz bir imkândır. Bireysel müşterilere taşıt kreşi için kredilenme oranı nihai fatura değeri 50.000 lira ve altında olan taşıtlar için taşıtın değerinin %70’dir. 50.000 lira üzerinde nihai fatura bedeli olan araçlar için kredi, aracın 50.000 liraya kadar olan kısmı için %70 oranında, 50.000 liranın üstündeki kısmı için ise %50 oranında uygulanır.

Teminat olarak alacağınız aracın rehini yeterlidir. Kefil koşulur genellikle aranmamaktadır fakat şubelerin uygun gördüğü koşullarda sizden kefil istenebilmektedir. Kendiniz belirleyeceğiniz bir kredi planı olduğu için bu plana saygı gösterilir ve banka bu kredi planını sizi bekletmeden en kısa sürede onaylayacaktır. Bankanın gelişmiş internet sitesinden faiz ve ücretler hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Sitedeki tabloları incelemeniz diğer bankaların faiz oranları ile karşılaştırma yapabilmek adına faydalı olacaktır. Kaskoyu Eureka’dan yaptıran müşterilere faiz oranlarından %0.05 puanlık bir indirim yapılacaktır.

İkinci El Taşıt Kredisi Çekmek İçin Gerekli Belgeler

Kredi başvurusunu size en yakın Garanti şubesine giderek gerekli belgeler ile yapmanız mümkündür. Nüfus cüzdanınız götürmeniz gereken belgelerin başında gelir.

Banka sizden gelirinizi kanıtlamanızı ister. Eğer ücretli çalışan iseniz maaş bordrosu veya gelir yazısı, emekliyseniz, hesap cüzdanı, çiftçi iseniz, çiftçilik belgesi, sermaye şirketi ortağı iseniz, firma bilgileri, kira gelirinizi gösterecekseniz, kira belgeleri, şahıs şirketi sahibiyseniz, şahıs belgeleri faiz geliri sahibiyseniz, hesap cüzdanı göstermeniz yeterli olacaktır.

Aracınızın ruhsatı, başvuru formu istenen diğer belgeler arasındadır. Bu belgeleri tamamladığınız sürece krediniz en kısa zamanda onaylanmasını bekleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ