İş Bankası Taşıt Kredisi

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan İş Bankası araba almak istediğinizde de her zaman olduğu gibi sizin yanınızdadır. Bu özelliği size çok kredi imkânları sağlaması ile beraber çok güzel bir hale gelmektedir. Banka düşük faiz oranları ve çok uzun sürede ödeme imkânı ile sizin bütçenizi asla sarsmayacak bir hizmet sunmasıdır. Hizmet kalitesi sizin haklarınızı çok iyi bilmesinden ve bunları tanımasından gelir. İş Bankası Taşıt Kredisi sizin aldığınız otomobili gönlünüzce sürerken onun parasını öderken de hiç zorlanmamanızı sağlamaktadır.

Bu sayede hem bütçeniz rahat eder hem de aileniz ile beraber o araç ile yıllarca keyifli yolculuklar yapabilirsiniz. İş Bankası sayesinde hayalinizdeki otomobile rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Bu imkânlar size hem almak istediğiniz 0 kilometre araçlar için hem de ikinci el araçlar için eşit fırsatlar ile sunulmaktadır.

Yeni bir araç satın almak istediğinizde, eski aracınızı satmak istediğinizde İş Bankası size finansman olmak için gönüllüdür. Size 48 aya varan vade olanakları sunmaktadır. Yeni alacağınız 0 kilometre veya ikinci el binek araçlarınıza ve ticari küçük araçlarınıza bu kredi geçerli olmaktadır. Araçlarınız için alacağınız krediler kefilsizdir. Fakat bazı durumlarda bankalarda sizden kefil istemek zorunda kalmaktadır. Böyle durumlarda banka sizden kefil isteme hakkını elinde bulundurmaktadır.

İş Bankası taşıt kredisi sayesinde satın alacağınız aracı rehni sayesinde kullanabilirsiniz. Taşıt kredisi hızlı kredi kapsamındadır. Bu sayede internet bankacılığı, cep bankacılığı aracılığıyla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra size en yakın İş Bankası şubesine uğrayarak da bireysel olarak başvuruda bulunmanız mümkündür. Hangi yolla başvurursanız, başvurun banka sizden gerekli belgeler istemektedir. Bu bankanın size özel ödeme koşulları sağlayabilmesi açısından önemlidir.

Bankaya başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Kimlik belgesi, gelir durumunuzu gösteren belge, 2. El araç satın alacaksanız satışı yapan kişiye ait son motorlu araç tescil ve trafik belgesi, 0 kilometre araçlar için ise proforma belgesi gerekli belgeler arasındadır. Bu belgeleri en kısa zamanda tamamladığınız sürece banka hesabınıza istediğiniz krediyi tanımlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ