Koç Finans Hizmetleri Taşıt Kredisi Hesaplama

Taşıt kredisi, araç almak isteyen kişilerin genellikle bankalara başvurarak almış oldukları kredilere verilen isimdir. Birçok banka, O km araca ya da 2. el araca krediler çıkartmakta, bu sayede de ara almak isteyen kişiler bu imkanlardan faydalanarak araçlarına kavuşabilmektedir. Ancak baz durumlarda, bankaların kredi faiz oranlarının yüksek olması, ya da kişilerin bankalardan kredi alamıyor olması sebebiyle, faktoring firmalarında da kredi almak için başvuru yapmanız mümkündür. Özellikle büyük ve kurumsal olmuş şirketler, bu konuda en çok tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Koç Finans Nedir, Kredi Nasıl Alınır?

Koç Finans da çok büyük bir faktoring firması olarak ülkemizde aktif olarak faaliyet gösteren kuruluşlar arasında yer almaktadır. Koç Finans 3 aydan 48 aya varana kadar kredi vadesi uzatabilmektedir. Bu da pek çok kişi için son derece avantajlı bir seçenek olarak dikkat çekmektedir. Koç Finans’ ın sunmuş olduğu kredi desteği ile birlikte 0 el, ikini el ya da traktör olmak üzere çeşitli araçlar alabilmeniz de mümkündür. Alacağınız aracın markasına göre ödeyeceğiniz miktar da değişeceğinden ötürü, faiz oranları da buna bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir

Kısaca bir hesap yapacak olursak örneğin Ford markalı 0 km bir araç almak istediğinizde, 30 bin Tl tutarında kredi için aylık 913 Tl taksitle, 48 ay vade ile taşıt kredisi alabilmeniz mümkündür.

KOÇ FİNANS

KOÇ FİNANS

Opel marka bir araç almak istediğinizde ise yine 30 bin TL’ lik bir kredi için 48 ay taksit imkanıyla aylık yalnızca 890 TL’ den ödeme yapmanız ve bu sayede de araç sahibi olmanız mümkündür. Koç Finans, son derece kurumsal bir firma olmasının yanı sıra sunmuş olduğu düşük faiz oranları ve kaliteli ödeme planlarıyla çok sayıda müşteriyi kendine çekmeyi başarabilmektedir. Marka sayesinde araca ihtiyacı olan kişiler çok rahat bir şekilde araç alabilmektedirler.

Bunun dışında Koç Finans sayesinde bütçenizi zorlamadan kredi almanız mümkündür. Almış olduğunuz krediyi de yüksek vade oranlarından geri ödeyecek olmak da pek çok kişinin Koç Finans’ ı tercih etme sebepleri arasında yer almaktadır. Siz de kredi almak istiyorsanız Koç Finans’ a başvurabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ