Zanoy Grup Nedir? Güvenilir Midir?

Zanoy Grup, bir çeşit kredi danışmanlık hizmetidir. İnternet üzerinden 1000 lira ile 3000 lira arasında kredi alabileceğiniz bir sitedir. Zanoy Grup, diğer kredi danışmanlık şirketlerine nazaran daha düşük miktarda krediler verdiğinden dolayı daha çok tercih edilmektedir. Şirket Bursa’da bulunmaktadır. İşlemler internet sitelerinden yapıldığı için, şirket merkezinin uzak olması pek önemli bir detay değildir.

biz kredi veriyoruz

biz kredi veriyoruz

Bu şirketin en büyük özelliği, verdikleri kredinin hattınız üzerinden ödenmesidir. Buradan anlayacağınız üzere, faturalı hat sahiplerinin kullanabileceği bir kredidir. Alınan kredi 24 ay vadelendiriliyor. Ve faturalı hattınıza yansıtılıyor. Bu sayede, ödeme kolaylığınız oluyor. Bunun yanı sıra elbette yüksek miktarda kredi kullanma imkanınız da vardır. Taşıt kredisi, emlak yani konut kredisi gibi kredilerde kullanabilirsiniz. Fakat bu kredileri kullanabilmeniz için birçok belgeyi tamamlamanız ve ulaştırmanız gerekmektedir. Konut kredileriniz için 120 ay veya 300 ay vadelendirme yapılırken,taşıt kredisi için elbette bu kadar vade uygulanmamaktadır. Taşıt kredisi kullanabilmeniz için seçtiğiniz araç en fazla 5 yaşında olmalıdır. Eğer ikinci el araba alacaksınız, bu durum farklıdır. Araç ve konut kredisi kullanabilmeniz için sizden istenen belgeler;

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopiniz
  • İkametgah Adresiniz
  • Gelir Belgenizin Beyanı
  • Konut Kredisi ise Alınacak Evin Tapusu
  • Araç Kredisi ise Alınacak Aracın Tapusu
  • Sabit Telefon, Doğalgaz, Elektrik veya Su Faturanız olarak belirlenmiştir.

İnternet sitelerinde verilen bilgiler ve yapılan yorumlara göre ve şirketin teminine göre çektiğiniz kredi miktarı altı iş günü içerisinde kartınıza yatırılmaktadır. Zanoy grup ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiye www.zanoygrup.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Zanoy Grup dilediğiniz her an ulaşabileceğiniz bir sistem hazırlamıştır. Haftanın 6 günü aktif olarak hizmet vermektedir. Hafta içi sabah 09.00 akşam 18.00 arasında ve Cumartesi günleri de sabah 10.00 ile akşam 16.00 saatleri arasında şirkete ulaşabilirsiniz.

Zanoy Grup İletişim

Tüm bu bilgiler ışığında şirketin güvenilir olup olmadığını düşünecek olursak, resmi web sitesi ve iletişim numarasına sahip olması, diğer danışmanlık hizmetlerinden ayıran bir firma olduğunun göstergesidir. Elbette güvenilirlik kişiye göre değişeceği için, değerlendirmelerinizi bizzat kendinizin yapması en makul seçenek olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emrah dedi ki:

    4800 lira gelirim var devlet memuruyum kredi notum 936 120 bin dağınık halde borcum var 90000 bin kredi çekip bu borçları tek elde toplamak istiyorum

BİR YORUM YAZ