Kredi Çıkartılır İletişim ve Şikayet

Ülkemizde bankalar haricinde kredi vermekte olan pek çok farklı firma mevcut olmak ile beraber bunlar arasında en çok dikkat çekenlerden biri de kredi çıkartılır firması olmaktadır. Bu yerden kredi alarak nakit sıkıntılarını gidermek isteyen pek çok kişi mevcut olmak ile beraber karar vermek için daha fazla bilgi almak istemekte ve bunun için de ” Kredi Çıkartılır Şikayetleri” konuları hakkında bilgi almak istemektedirler. Bu yüzden de bugünkü yazımızda adı geçen yerden hizmet alarak yorum yapmış olan kişilerin değerlendirmelerini paylaşarak okuyucularımıza mümkün olan en sağlıklı bilgileri vermeyi amaçlamaktayız.

Kredi Çıkartılır Kullanıcı Yorumları

İlk olarak söz konusu yere müracaat etmiş olan Eşref Bey’in yaşadıklarından bahsetmemi gerekirse çok da iç açıcı şeyler söylemek mümkün olmamaktadır. Çünkü Eşref Bey bu firmayı umut tüccarı olarak nitelemekte ve çaresiz insanların sıkıntılarından faydalanarak kar etme amacı taşıdıklarını söylemektedir. Bu durum gerçekten son derece kötü ve aynı zamanda da tehlikeli olduğu için para sıkıntınız ne derece büyük ve acil olursa olsun mevzu bahis olan firmadan kati surette uzak durmanızı tavsiye etmektedir.

Kredi Çıkartılır İletişim

http://www.kredicikartiliriletisim.net/

 

Şimdi de yine bu yerden kredi almak isteyen Ömer Faruk Bey’in deneyimlerini anlatalım.  Bu beyefendi de son derece acil olan maddi sıkıntılarını çözmek için çözüm ararken bu firmanın tanıtımını internette görmüş ve hemen başvuru yapmış. Kısa bir süre sonra da olumlu şekilde geri dönüş almış. Bu duruma bir hayli sevinen ve bir o kadar da ümitlenen Ömer Faruk Bey borç para verme işlemlerinden önce kayda değer bir tutarda ön ödeme talep ettiklerini duyunca bu firmadan şüphe duymaya başlamış. Gerçekten kapsamlı bir araştırma yaptığı zaman pek çok kişinin ön ödeme bahanesi ile kaldırıldığını görmüş ve hemen bu yerden kredi almaktan vazgeçmiştir. Bu konuda en önemli olarak nitelendirdiği tavsiyesi ise ön ödeme ya da kapora diyerek talep edilen paraların asla ödenmemesi ve bu talepte bulunan yerlerden uzak durulmasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Çiğdem dedi ki:

    Merhaba
    Vakkoda 4 senedir çalışıyorum lütfen bana yardım edin bu hafta ödemem var.

BİR YORUM YAZ