HSBC Personel Alımı 2017

Özel bankalardan çalışarak kariyer yapmak istemekte olan kişiler için en iyi seçeneklerden biri HSBC Bankası olmaktadır. HSBC Bankası 2017 yılında personel alımı yapacak olan bankalar arasında yer olmakta olup hemen hemen her pozisyon için istihdam edilecek kişiler aramaktadır.

Ülkemizde hizmet vermekte olan bankalar arasında en çok tercih edilenlerden biri HSBC Bankası olmaktadır. söz konusu olan bu banka her geçen gün yeni şubeler açarak ve sundukları hizmetlerin çeşitliliğini arttırarak gelişimine devam etmekte olup bu duruma paralel olarak da sahip oldukları eleman ihtiyaçları da artış göstermektedir. Buna bağlı olarak her yıl yeni elemanlar aramakta olan bu bankanın 2017 yılında da yeni personeller almak için ilan vereceği beklenmektedir.

Eğer biz de adı geçen bankada istihdam edilerek çalışmak istiyor isek muhtemel olarak HSBC Bank’ın alacağı elemanlar şu işleri yapmak üzere işe başlayacaktır:

  1. Gişe görevlisi,
  2. Operasyonel işlemleri yapacak olan yetkililer,
  3. Müfettişler,
  4. Müfettiş yardımcıları,
  5. Takip personelleri,
  6. Uzman yardımcıları,
  7. Yöneticiler,
  8. Memurlar,
  9. Güvenlik görevlileri ve
  10. Şoförlerdir.

Bu işleri yapacak olan kişiler genel olarak lise, ön lisans ve lisans mezunları arasından seçilmekte birlikte görevin tanımına göre bu durum değişiklik göstermektedir. Deneyimli ve deneyimsiz olarak her durumdan kişiyi işe alma eğiliminde olan bu banka genel olarak yönetim kademeleri için deneyim sahibi olan kişileri tercih etmektedir. güvenlik görevlisi ve şoför gibi spesifik görevler için apayrı özellikler ve belgeler talep etmekte olan bu yer, bankacılık işleri ilk aşamada için üniversitelerin dört yıllık ya da iki yıllık bankacılık bölümü mezunlarını tercih etmekte olup diğer bir alternatif de yine lisans ve ön lisans düzeyinde iktisadi ve idari bilimler alakalı bölümlerden mezun olan kişilerdir.

HSBC Bank 2017 personel alımlarına başvuru yapmak istiyor isek yıl boyunca bankanın kendi sitesinden verilecek olan ilanları takip etmekle birlikte www.kariyer.net sitesini de sıkı bir şekilde takip etmemiz ve burada verilmekte olan ilanları kaçırmayarak başvuru yapmamız gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ