Tupperware Kredi Kartı ile Ödeme

Pek çok kişi tüketecekleri gıdaları ya da içecekleri daha sağlıklı ve daha saklayabilmek için tuppeware ürünleri kullanmakta olduğundan dolayı bahsi geçen bu durumu fırsata çevirme amacı ile adı geçen ürünleri satmakta olan kişilerin sayısı da oldukça fazladır. Ancak bahsi geçen bu ürünleri satmak sureti ile para kazanmak isteyenlerin pek çok çoğu, tupperware fatura ödemese nasıl yapılır bilmemekle beraber yine tupperware kredi kartı ile ödeme işlemi ile alakalı olarak bilgi edinmek istemektedirler.

tupperware

tupperware

Daha net açıklayacak olur isek adı geçen ürünleri satma işlemini pek çok kişi büyük bir kolaylık ile yapmakta olup fatura ödeme süreçlerinde yeterli bilgi sahibi olamamakta ve bu yüzden de sıkıntı yaşamaktadır.

Söz konusu olan bu satış işleminin ödeme aşaması ile alakalı olarak bilgi almak istemekte olan kişiler aşağıdaki süreçleri adım adım takip etmek sureti ile bahsi geçmekte olan ödemeyi gerçekleştirme olanağı bulabilirler:

  1. Mevzu bahis olan bu işlemi gerçekleştirmek için gerekmekte olan öncelikli bilgi sahip olduğumuz danışman kodu olmaktadır. Eğer söz konusu bu danışman kodunu bilmiyor isek bu konuda yapmamız gereken elimizde bulunmakta olan herhangi bir fatura üzerinden bize ait olan danışman kodunu öğrenmektir.
  2. Diğer aşama ise bizi bu sisteme üye yapmış olan kişi ile irtibata geçmek sureti ile hangi gruba bağlı olduğumuzu öğrenmek ve söz konusu olan grubun kullanmakta olduğu kodu öğrenmektir.
  3. Daha sonra ise tupperware satış işlemine dair kullanılmakta olan internet sitesine giriş yapmamız gerekecektir. Bahsi geçen bu siteye girdikten sonra karşımıza çıkan ekrandan danışman girişi bölümünü seçmemiz gerekmektedir.
  4. Danışman girişi bölümünü seçtikten sonra danışman kodu bölümüne faturadan almış olduğumuz kodu, şifre bölümüne ise önce grup kodunu sonra tekrar danışman kodunu girmek sureti ile giriş yapabiliriz.
  5. Eğer tupperware ödemesini kredi kartı ile yapmak istiyor isek bu konuda kullanma olanağı bulacağımız kartlar arasında Bonus Card ve Maximum Card bulunmakta ve altı aya varan taksit seçenekeleri sunmaktadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ