Akbank KOBİ Kredileri

Akbank müşteri hizmetleri ve müşteri memnuniyetine çok önem veren bir banka olmakla beraber bu duygusunu müşterilerine de uyguladıkları politikalara uygun projeler sergileyerek göstermektedir. Bu projeler kapsamında olan Akbank KOBİ kredileri de müşterilere bunu ispatlar niteliktedir.

Akbank her çeşit müşterisinin ihtiyaçlarına uygun projeler hazırladığı gibi KOBİ’leri de unutmayarak bir kez daha müşterilerinin gözünde saygınlık kazanan bir bankadır. Bu saygınlık söz konusu bankaya güç ve öz güven verirken müşterilerine de maddi rahatlık katmaktadır. Üstelik bu maddi rahatlık her projeyle günden güne artmaktadır.

KOBİ’ler Türkiye’nin meslek grupları arasında çoğunluğu pay alan bir gruptur. Açılımında görülen Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler cümlesi de zaten bu çoğunluğu ispatlayan bir durumdur. Türkiye’deki çoğu işletmeler bu gruba girerek grubun payını arttırmaktadır. Bu derece yüksek pozisyonda olan KOBİ’lerin ihtiyaçları da artış göstermekte ve ihtiyaç çeşitleri de doğal olarak doğru orantılı bir biçimde farklı konulardan oluşmaktadır.

Bu ihtiyaçların giderilmesi için de gerekli finans desteği Akbank yetkililerinin tasarlamış olduğu Akbank KOBİ kredileri sayesinde sağlanmaktadır. Projenin üretilme amacı da zaten bu ihtiyaçların karşılanabilmesini sağlayan bir kredi sistemi oluşturmaktır. Söz konusu krediler dâhilinde KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarını ve sıkıntı durumlarını karşılayabilecek en hesaplı krediler mevcut olmakla beraber sağlanan kolaylıklarla da KOBİ’lerin başka bir sıkıntıya girmesi engellenmiştir.

Bu kolaylıkların başında vade seçenekleri ve faiz oranları gelmektedir. Akbank yetkililerinin söz konusu kredilerde sağlamış olduğu vadelerdeki çeşitlilik her türlü müşterinin kendisine uygunluk bulabileceği düzeyde olmakta ve faiz oranlarının da piyasaya oranlar düşüklüğünden dolayı da sağlanan avantajlara örnek teşkil etmektedir. Bu kolaylıklar sayesinde KOBİ’ler mevcut durumda olan kredilerini öderken herhangi bir maddi sıkıntıya girmeyecek ve rahat bir nefes alabileceklerdir.

Bu krediye başvuru işlemleri iki türlü yapılabilmektedir. Akbank şubelerinden yapılan bu başvurular aynı zamanda daha hızlı ve kolay bir yöntem olan Akbank’ın internet şubesinden ilgili kredinin başvuru formu doldurularak ta yapılmaktadır.

Söz konusu avantajlar ve kredi KOBİ’lerin memnuniyetini kazanmak ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla yapılmış ve yapılan araştırmalar da bu amaca ulaşıldığını göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ