Başak Kart Ek Hesap No

Başak Kart seçeneği son dönemlerde tarımsa üreticiler tarafından büyük ilgi gören ve Ziraat Bankası tarafından tarımsal üreticilerin üretim faaliyetlerinde finansal destek sağlamak amacı ile tasarlamış olduğu bir banka kredi kartı ürünüdür. Tarımsal üreticiler tarımsal üretimle alakalı olan her türden ihtiyaçlarını karşılamada bu kart seçeneğini kullanarak avantajlı alışveriş olanaklarından kolaylıkla faydalanabilmektedir. Başak Kart ek hesap no kart kullanıcılarına banka tarafından sunulan bir seçenek olarak ifade edilebilecek olan Başak Kart ek hesap seçeneği müşterilerine farklı kolaylıklar sağlamak amacı ile oluşturulmuş bir hizmettir.

Başak Kart ek hesap no kartlarına bağlı bulunan ek hesaplarının numarasıdır. Ve kişilerin kartlarından bağımsız olması nedeni ile farklı bir hesap numarasına sahiptir. Asıl karta bağlı bulunan ancak ayrı bir hesap olarak kullanılan ek hesap seçeneği kişilerin finansal işlemlerinde kullanabilecekleri ve vadesiz mevduat hesabı olarak kullanılabilmektedir.

Başak Kart üreticilerin alışveriş harcamalarında ve nakit ihtiyaçlarında kullanabilmeleri için özel olarak tasarlanmış ve normal kredi kartı seçeneklerinden farklı özelliklere sahip olan kredi kartı ve kredi seçeneklerinin bir arada kullanılarak müşterilere sunulduğu bir banka ürünüdür. Bu karta kısa kredi limiti bulunan bir kredi kartı diyebiliriz. Başak Kart ek hesap no müşterilere sunulan ek hesap hizmetine ait olan bilgilerin farklılaştırılması amacı ile kullanılan bir özelliktir. Kişiler bu hesap bilgilerin hakkında banka şubelerinden bilgi alabilmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ