İzmir Senetle Para Veren Yerler

Sizlerde İzmir ilinde yaşıyor iseniz ve her hangi bir sebep ile borç para arayışına geçiyor iseniz, İzmir senetle para veren yerler aracılığı ile bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Günümüzde ekonomik yaşantının zorlaşması ve her geçen gün ihtiyaçlarının çoğalması nedeni ile herkesin ödeme güçlüğüne düşmesi, normal hale gelmiştir. Belirli bir gelir düzeyine sahip bulunan ve bu gelir seviyesi altında yaşamanı sürdüren herkes, ön görülmeyen sebepler ile ekstra harcama yapmak zorunda kalabilir.

Sağlık, eğitim, alış veriş, yolculuk, borç kapama ve benzeri her hangi bir durum, hiç istenmediği halde gelir üstü harcamaların yapılmasına neden olmaktadır. Özellik ile bankalardan kullanılan tüketici kredilerinin ya da bankalardan alınan kredi kartlarının borçlarının kapatılmasında aksaklık yaşandığı anda, yeni kaynak arayışları ön plana çıkmaktadır. Hemen hemen herkes, biriken borçlarını kapatmak maksadı ile tekrar bankalara müracaat etmekte, ancak olumsuz sicilleri nedeni ile yeni bir kredi alamamaktadır.

Daha geniş bilgi için SENETLE PARA VEREN YERLER adlı makalemizi okuyunuz.

SenetlekredinetYeni kredi alınamaması, borç yükünün artmasına ve içinden çıkılamayacak durumların oluşmasına neden olmaktadır. Çıkmaza giren bireylerin yardımına, senetle para verenler koşmaktadır. Bankalardan tek farkı, sicil gibi bir araştırmaya gerek duymamaları ve verdikleri borç paranın karşılığında ihtiyaç sahiplerinden senet almalarıdır.

Senetle Borç Para Veren Yerler Nereleridir?

İzmir ilinde ikamet eden herkes, İzmir senetle borç para veren yerler ile irtibata geçebilir ve ihtiyaçlarını şartlar dahilinde karşılayabilir. Senet tanzim edilmesi, borç para veren kişi ya da kuruluşlarca belirlenen faiz oranlarının kabul edilmesi, ipotek gösterilebilecek malın bulunması ya da bir işletme sahibi olunması veya düzenli gelir elde edildiğinin belgelenmesi gibi hususlar, senetle para verenler için çoğu zaman yeterli olarak görülmektedir.

Bu ve benzeri şartları sağlayan herkes ve para verenlerin koşullarını yerine getirerek senet imzalayan herkes, hizmetten yararlanarak nakit ihtiyaçlarını karşılama şansına sahiptir. Önemli olan, belirlenen vadelerde senet karşılığı olan aylık miktarların, sorunsuz bir şekilde geriye ödenebilmesidir. Bu hizmeti sunanlar bankalar gibi esnek davranmayabilir. Bu hususta senetle para arayanlar tarafından gözden kaçırılmaması gereken bir husus olarak bilinmelidir.

Kaynak: http://www.senetlekredi.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 22 YORUM
 1. acil kredi dedi ki:

  Nakit ihtiyaciniz var? hemen basvur

  1. Ercan dedi ki:

   Nasıl başvuracam

  2. Okan dedi ki:

   Nasıl başvurabiliriz

  3. ismail-izmir dedi ki:

   izmirde yim işim iyi nasıl yardımcı oluyorsunuz

  4. ismail altun dedi ki:

   izmirde oturuyorum
   nasıl yardımcı oluyorsunuz
   mesaj atın telefonla fazla konuşamıyorum bana acil 25.000 tl lazım işim iyi ödemelerimide düzenli yaparım
   avukatlık olduğum için kredi çekemiyorum

 2. Ercan dedi ki:

  İzmir de tekel bayii işletmecisiyim kredi puanım düşük olduğundan kredi çekemiyorum çok acil 50 bin tlye ihtiyacım var 36 ay vadeli aylık 2000 tl taksitli senetle kredi yardımında bulunabilecek biri varsa yardımcı olabilirmi telefonum ********** 7/24 telefonum açık bu hafta çok acil lazım

  1. Ercan dedi ki:

   Beşyüzotuzdört***********

   1. en hesapli kredi dedi ki:

    lütfen iletişim bilgisi paylaşmayınız sitemiz bu senetle para işlerine aracı kurum değildir.

    1. Okan dedi ki:

     5000 tlye ihtiyacım var iletisime geçersiz memnun olurum

 3. Suayip dedi ki:

  Izmir de fırın isletiyorim senetle para veren yerler arıyorum bir haftaya kadar 15000 liraya ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 4. Ahmet dedi ki:

  Eğer acil kredi ihtiyacınız var şimdi geçerlidir. (********t@outlook.com)

 5. Cengiz dedi ki:

  Acil 65.000 tl ye ihtiyacim var kamudan emekliyim 55 yasindayim 2000. Tl maasim var.ek olarakta calisiyorum aile bireyleri ile beraber aylik gelirim6000 tl dir kpmisypn neyse oderim sartlariniz nedir neteye bad vuravagim.mailimden acil olarak bilgilendirormisiniz cengiz

  1. en hesapli kredi dedi ki:

   cengiz bey biz senetle para veren yerlere aracı kurum değiliz makalemiz sadece bilgilendirme amaçlıdır.

 6. özlem bulut dedi ki:

  Mal karşılığında acil nakit kredi istiyorum 20.000 bankalardan çekemiyorum kredi notum düşük olduğu için
  0232 *** ** **

 7. Recep dedi ki:

  ACİL 12000 TL İHTİYACIM VAR GELİRİM 3200 TL YARDIMCI OLURMUSUNUZ

 8. ülkü erdoğan dedi ki:

  tekel bayim var acil nakite ihtiyacım var

 9. ayhan dedi ki:

  İzmir’de yaşıyorum. 15000- 20000 TL’lik bir tutarı komisyon ve diğer masraflar dahil olmak üzere senetle 6 ayda geri ödeyebilirim. Bununla ilgili geri dönüş yapar mısınız?

 10. Yaşar Haluk Tavsel dedi ki:

  Acil 15000 TL’ye ihtiyacım var.

 11. mahmut dedi ki:

  Ufak çaplı bir iş için 3000 tl sermaye gerekiyor. En geç 2 ay da tamamını öderim. Senet filan ne gerekiyorsa kabuldür.

 12. hakan dedi ki:

  Kredi kartı borclarım icin 2000 tlye ihtiyacım var öğrenciyim part time calısıyorum. 5 ay içerisinde ödemeyi bitiririm

 13. Volkan dedi ki:

  15 gün sonra geri ödemeli 2000 tl ye ihtiyacım var. Acil geri dönüş lutfen

 14. Ayla Küçük dedi ki:

  Acil 8.000 TL ihtiyacım var Allah için yardımcı olabilecek varsa dönüş yapabilir misiniz geri ödemesini herkoşulda yaparım gerçekten yardım edebilecek varsa bana ulaşabilirmi lütfen

BİR YORUM YAZ