İş Bankası İmece Kart Anlaşmalı Firmalar

İş Bankası tarafından müşterilerine sunulan banka kredi ve kredi kartı ürünlerinden olan İmece Kart İş Bankası tarafından çiftçilik, seracılık, hayvancılık, arıcılık ve balıkçılık ile uğraşan üretici kesim müşterilerine finansal destek sağlamak amacı ile müşterilerine sunulmuş olan bir banka ürünüdür. İş Bankası İmece Kart anlaşmalı firmalar bu kart ile üreticilerin ihtiyaç duydukları tarımsal faaliyet girdi ürünleri satın alımlarında büyük avantajlar sağlanmaktadır. İmece Kart tarımsal üreticilere tohum, zirai ilaç, akaryakıt, yem, tarımsal üretimde gerekli araç alımları, veterinerlik hizmetleri gibi ihtiyaçlarında finansal destek sağlamayı amaçlamaktadır.

İş Bankası İmece Kart bankamatik kartı olarak da kullanılabilen bir karttır. İmece Kart sahibi üreticiler kartın bankamatik özelliği sayesinde Türkiye’de yaygın olarak kullanılan ATM ağı üzerinden çeşitli parasal işlemleri kolayca gerçekleştirebilmektedirler. Ayrıca İmece Kart kullanan tarımsal üreticiler kartlarının bağlı bulunduğu kredili mevduat hesabı ile bağlantılı olarak İş Bankası İmece Kart Anlaşmalı Firmalar üzerinden tarımsal üretimde gerekli olan ekipman alışverişlerini yaparak bu alışverişlerinden bankanın üreticilere sağlamış olduğu bir avantaj olan İmece Puan kazanabilmektedirler.

Üreticiler anlaşmalı firmalardan yapmış oldukları alışverişlerinden kazanmış oldukları İmece Puanlarını yine anlaşmalı firmalardan yapacakları alışverişlerinde kullanabilmektedirler. Üreticilerin anlaşmalı firmalar aracılığı ile İmece Kartlarıyla yapacakları tarımsal girdi alışverişlerinde tarımsal üreticilere faizsiz dönemli alışveriş avantajı sağlanmaktadır.

İmece Kart ile tarımsal üreticilere sunulmuş olan esnek vade seçenekleri ve %0 faiz avantajı sayesinde karta bağlı tarımsal kredinin geri ödeme planı üreticilerin hasat dönemlerine uygun olacak şekilde maksimum vade ile 1 yıllık vadeye kadar belirlenebilmektedir.

Tarımsal üreticilerin yapmış oldukları alışverişlerin geri ödemelerini faizsiz dönem içerisinde veya faizsiz dönemin bitim tarihi içinde yapmaları halinde borç ödemelerinde faiz uygulanmaz. Faizsiz dönem süresi bankanın farklı firmalar ile yapmış olduğu anlaşmalara göre değişiklik göstermektedir. İmece Kart anlaşmalı ve İmece Puan avantajı sağlayan üye firmalardan yapılacak akaryakıt dışındaki alışverişlerde işlem fiyatı toplamları üzerinden İmece Puan kazanma fırsatı üreticilere sunulmuştur. Üreticilere avantajlar sağlayan İmece Kart başvuruları İş Bankası şubeleri üzerinden yapılabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ