Başak Kart Mazot Nerden Alınır

Tarımsal üreticilerin sürekli olarak ihtiyaç kalemleri arasında yer alan ve tarımsal üretim faaliyetlerinde önemli bir gider alanı oluşturan akaryakıt ihtiyaçlarının karşılanmasında da Başak Kart seçeneği ile banka tarafından müşterilerine avantajlı alışveriş olanakları sunulmuştur. Başak Kart mazot nerden alınır? Banka tarımsal üreticilerin en önemli harcamaları arasında yer alan akaryakıt harcamaları adına farklı akaryakıt istasyonları ile kampanya anlaşmaları oluşturmaktadır.

Başak Kart ile Mazot Nereden Alınır?

Tarımsal üreticiler banka tarafından akaryakıt firmaları ile sağlanan anlaşmalar sayesinden önemli bir gider kalemi oluşturan akaryakıt harcamalarını karlı bir şekilde gerçekleştirebilecekleri gibi bu harcamalarının geri ödemelerinde faizsiz dönem avantajından faydalanabilecekleri gibi ödemelerini hasat zamanlarına kadar erteleyebilmektedirler.

Kişilere sunulan bu avantaj seçeneklerini alışveriş harcamalarında önemli avantajlar olarak kabul edilmektedir. Ziraat Bankası müşterilerine sunmuş olduğu Başak Kart hizmeti ile müşterilerine farklı harcama alanlarında farklı kampanya avantajları sunmaktadır.  Üreticiler Başak Kartları ile akaryakıt harcamalarının banka tarafından sağlanan kampanya anlaşmaları ile OPET istasyonları üzerinden uygun koşullarda gerçekleştirebilmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ