Bonus Puan Geçen Yerler Harcama Noktaları

Bonus kredi kartı ile yaptığınız alışverişler sonucunda kartınızda paralar birikir. Peki bonus puan geçen yerler harcama noktaları neler, biliyor muyuz? Sizler için bunun hakkında küçük araştırma yaptık onu açıklamadan önce küçük bilgilendirme yapalım. Öncelikle harcamalarımız neticesinde ve katıldığınız kampanyalar neticesinde para gibi hediye edilen bonus kartınıza yüklenir. Bunu genelde çoğu alışverişinizde kullanabileceğiniz gibi anlaşmalı üye yerlerinde kullanmanız tavsiye edilir.

Kısaca Garanti bonus harcama noktaları dersek; A101, carrefour, real, kipa, migros, Teknosa, lc wakiki, tekzeni boyner, fabrika, bimeks, mediamarkt gibi üye iş yerlerinde dilediğiniz gibi kullanılmaktadır. Harcadıkça kazanılan bonus puanlar, puanların harcandığında tekrar harcamak için alışveriş yapmamızı sağlıyor. Aslına baksanız çok iyi derece de bizi alışverişe yönlendiriyor.

Bonus Üyesi Akaryakıt İstasyonları

Peki bonus üyesi akaryakıt istasyonları neler dersek? Petrol ofisi, Bp akaryakıt, Opet akaryakıt ve total akaryakıt olmak üzere kendini ispatlamış istasyonlarda kullanılmaktadır. Ayrıca bonus puan ile kullanabileceğiniz internet siteleri ise, kangurum.com, teknosa.com, e-bebek.com, kiliksa.com, idefix.com, morhipo.com, n11.com, hizlial.com, koctas.com.tr ve bonubon.com olmak üzere bir çok internet sitesinde rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca biriken bonus puanları nasıl öğrenebilirim diyorsanız, bu oldukça basit olduğunu söyleyelim. Herhangi bonus üye işyeri veya başka yerden alışveriş yaptığınız takdirde fişinizin alt kısmında yazacaktır. Eğer alışveriş yapmadan öğrenmek istiyorum diyorsanız, o halde kredi kartı geçen yerde puanıma bakmak istiyorum dediğinizde sizlere yardımcı olacaklardır.

garanti-bonus

garanti-bonus

Ayrıca bonus puanlarınızı yıl bitmeden önce harcamanız gerekir zira yıl sonunda silinebilir. Eğer kart iptali yapmayı düşünüyorsanız mutlaka bonus puanlarını harcayıp kartınızı öyle iptal ettirmelisiniz. Sizlere bir çok kolaylık sağlayan Garanti bankası böylece müşteri sayısını ve kalitesini artırmaktadır. Ayrıca çoğu bankada bonus puan geçerli olduğunu hatırlatıp geçmeyen üye iş yerlerini lütfen şikayet edip, hakkınızı mutlaka arayınız.

Bankanın önceliği müşteri memnuniyeti olup zaman zaman müşterilerinin telefon numaraları veya maillerine onlara bonus puan kampanya sunmaktadır. Şu tarihlerde şu kadar harcama yaparsanız 100 TL bonus kazanabilirsiniz şeklinde oluyor bu kampanyalar. Çoğu müşteriler ise bu kampanyaları takip etmekte ona göre alışverişi çok daha ucuza  getirmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ