Akbank İkinci El Taşıt Kredisi

Akbank sunduğu muhteşem fırsatlar ile ister 0 taşıtlarınız için, ister 2. El taşıtlarınız için size en hesaplı kredi imkânları sağlamaktadır. Akbank ikinci el taşıt kredisi rehin ve kasko zorunluluğunu kaldırmıştır. Böylece kredinizi çok daha hızlı almanız mümkün olmaktadır. Taşıt kredisi konusunda Akbank kendisini çok fazla geliştiren bir bankadır.

Elbette ki taşıt kredisi alabilmek için belli koşulları sağlamanız gerekmektedir. Öncelikle taşıt kredisi alabilmek için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Risk ve istihbaratta olumsuz durumların bulunmaması gerekir. Kredi alabilmek için belirli bir geliriniz olmalıdır ve bu geliri mutlaka belgelemelisiniz. Kredi taksitlerinizi belirlemeniz için belirli koşullar vardır. Bu kredi taksitinizin tutarı hane gelirinizin yarısını geçmemelidir. Aks takdirde kredi alan kişiler bu krediyi öderken oldukça zorlanmaktadır. Gerçek kişilere ferdi bir şekilde kaza sigortası yaptırılmalıdır.

İkinci el taşıt kredisi başvuruları sadece şubelerden yapılabilmektedir. Bu başvuru için gerekli belgeleri önceden hazırlayarak kredi başvuru sürecinizi bu şekilde hızlandırabilirsiniz. En fazla beş yaşa kadar olan binek araçlarınız için kredi başvurusunda bulunmanız mümkündür.

Akbank İkinci El Taşıt Kredine Nasıl Başvuru Yapılır

Akbank ikinci el taşıt kredisi başvurabilmek için bazı belli başlı belgeler istemektedir. Öncelikle kimlik gösteren bir belge istenmektedir. Bu belge nüfus cüzdanınız, pasaportunuz ya da sürücü belgenizin aslı ya da fotokopisi olabilir. Gelir durumunuzu gösteren bir belgeyi bankaya göstermeniz gerekmektedir. Bu belgeler ücretli çalışanlar için maaş bordrosu ya da iş yerinden onaylı maaş belgesi, emekliler için hesap cüzdanı, serbest meslek sahibi için vergi levhası, gayrimenkul göstermek isteyen kişiler için tapu aslı ve fotokopisi, firma ortakları için Ticari Sicil Gazetesinde yer alan kuruluş ilanının fotokopisi ya da vergi levhasıdır. Banka tarafından istendiği takdirde adres teyidi amacıyla bir belge de götürülmesi gerekebilir. Aracın fatura veya noter satış sözleşmesi de istene belgeler arasındadır.

Akbank Volvo taşıtlara özel bir kampanya sağlamaktadır. Şubelere başvuru için gittiğinizde Volvo araçlara özel avantajlı kredi koşulları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hayalinizdeki Volvo araca ulaşabilmenize Akbank aracı olabilmektedir. Bu yüzden mutlaka Akbank kredi imkanlarına bir göz atmalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ