Şekerbank Hasat Kart Nakit Avans

Şekerbank son dönemlerde tarımsal üreticiye destek sağlayan bankalar arasında önemli bir yere sahiptir. Şekerbank tarımsal üreticiye sağlamış olduğu Hasat Kart seçeneği ile üreticilerin tarım faaliyetleri ve hayvancılık faaliyetleri için yüksek bir finansman kaynağı sağlarken üreticilerin bu kartları ile hem anlaşmalı iş yerlerinden yapacakları alışverişlerinde hem de Şekerbank Hasat Kart nakit avans hizmeti ile nakit ihtiyaçlarında en önemli destek aracı haline gelmiştir.

Tarımsal faaliyetler içinde yer alan çiftçilik, hayvancılık ve arıcılık üzerinde üretim sağlayan üreticilerin kullanabildikleri Hasat Kart standart kredi kartlarına göre oldukça düşük faizler ile kullanıcılarına sunulmaktadır.
Hasat Kart sahibi olmak isteyen Şekerbank müşterileri bankalarının herhangi bir şubesine giderek Şekerbank Hasat Kart için başvuru yapabilmektedirler.

Üreticiler için verimli bir hasat dönemi yüksek tarımsal girdi masrafı gerektirmektedir. Bu neden ile özellikle tarımsal faaliyetler için gerekli olan malzeme ve materyallerin satın alınması ve üretim için gerekli olan diğer hizmet alımları için gerekli olan nakit desteği banka tarafından Hasat Kart ile üreticilere sağlanmaktadır. Üreticilerin tarımsal üretim için gerekli olan ihtiyaçlarını zamanında karşılayabilmeleri ve üretim faaliyetlerini devam ettirebilmeleri adına önemli bir hizmet olan Hasat Kart hizmeti üreticilere sadece tarımsal girdi alışverişlerinde değil gerekli nakit ihtiyaçlarında da destek sağlamaktadır.

Şekerbank Nakit Avans Nerelerden Çekilir?

Şekerbank Hasat Kart nakit avans seçeneği ile acil nakit ihtiyaçlarında kartları ile kredi limitli hesaplarından kesintisiz olarak nakit çekebilen üreticiler nakit ihtiyacı temininde de rahat etmektedir. Tarımsal üreticiler Şekerbank ATM’lerinden, ülke içinde hizmet veren ve Şekerbank’ın tanımlı olduğu diğer tüm banka ATM’lerinden ve PTT ATM’lerinden kesintisiz olarak diledikleri zaman nakit çekme işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

Tarımsal üreticiler hem tarımsal girdi alışverişlerinde avantajlı alışveriş yapabildikleri hem de istediklerinde nakit avans çekebildikleri Hasat Kartları için istedikleri zaman geri ödeme yapabilmektedirler. Üreticiler ister hasat dönemlerinde isterlerse de hasat dönemlerinden önde kartlarından yapmış oldukları harcamalarının geri ödemelerini yapabilmektedirler. Hasat Kart kesinlikle bir kredi kartı değildir. Üreticiler Hasat Kartlarından yapmış oldukları harcamalarının geri ödemelerinde faizsiz dönem avantajlarından da yararlanabilmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ