YAPIKREDİ TL KART BAŞVURUSU

Hayatımızın her alanında tüm ihtiyaçlarımızı kredi kartlarımızdan karşılayabiliyoruz. Hatta çoğu insanın cebinde iki üç adet kredi kartı bulunmaktadır. Cebimizde nakit para taşımamıza gerek yok. Hatta taksitli alışverişleri sayesinde yüksek limitli ihtiyaçlarımızı, küçük küçük taksitlerle ödeyebiliyoruz. Kredi kartları özellikleri bakımından birbirinden farklıdır. Her bankanın sunmuş olduğu kredi kartlarındaki avantajları farklıdır. Bu yüzden bizim için hangi kredi kartı daha uygun ise, o kredi kartını tercih ederiz. Özellikle birçok kredi kartı kullanıcısı kredi kartı yerine banka kartlarını tercih etmeye başladı.Çünkü yüksek limitli kredi kartlarını kullanmak daha sonrasında ödeme zorlukları yaratmakta. Bu yüzde mevduat hesabındaki limiti dahilinde harcamaları yapmayı, birçok kişi daha çok tercih etmekte.

Örneğin, Yapı Kredi TL kartın söz edelim. Vadesiz hesabınızdan alışveriş yapabilirsiniz, alışverişlerinizi yaparken de para puanlar kazanabilirsiniz. 250.000 aşkın World üye iş yerlerinde yaptığınız alışverişlerinizde para puanın yanında, iş yerlerin düzenlemiş oldukları kampanyalar da yararlanabilirsiniz. Para puanlarınızı da e-hesap özeti talimatı vererek de istediğiniz zaman para puanlarınızı takip edebilirsiniz.

Yapı Kredi TL Kart Başvuru Sonucu Sorgulama

3D güvenlik sistemi sayesinde internetten rahatlıkla alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Yapı Kredi ATM lerinden nakit para çekebilir, havale, eft ve fatura işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Avrupa da 18 ülkede Unicredit in 15.000 aşkın ATM sinden nakit para çekebilirsiniz. Yurt içindeki tüm bankaların ATM lerinden para çekebilir, bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Tüm sanal kartlarınızı TL kartınıza tanımlatarak kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz. Yapı Kredi TL kartı bu kadar çok fonksiyonlu bir banka kartıdır. Yapı Kredi TL karta başvurmak için, bireysel internet şubesinden yada mobil şubesini cebinize indirerek oradan da başvuru yapabilirsiniz. 444 0 444 numaralı müşteri hizmetlerini de arayarak direk TL kart başvurusunda da bulunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ