Başak Kart Başvurusu

Ekonomik etkinliklerin başlangıcından bu yana her zaman tarımsal faaliyetlerin ve üretimin desteklenmesi adına sağlanan banka kredi ve kredi kartı ürünleri ile müşterilerine hizmet vermeyi önemli görmüş bu amaçla Başak Kart seçeneğini üreticilerin hizmetine sunmuş olan Ziraat Bankası hizmetlerine her geçen gün yenilerini eklemiştir. Başak Kart başvurusu tarımsal üreticilerin üretim faaliyetlerinde karşılaştıkları ihtiyaçlarını giderebilmelerinde kolaylık sağlamak amacı ile olabildiğince esnek koşullarda düzenlenmiştir.

Banka tarafından müşterilerinin hizmetine sunulan farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanmış olan farklı banka ürünlerinden biri olarak nitelendirilebilecek olan Başak Kart Ziraat Bankasının tarımsal üretim içerisinde yer alan üreticilere finansal destek vermek amacı ile sunmuş olduğu banka ürünüdür.

Ziraat Bankası tarafından müşterilerine sunulan Başak Kart başvurusu tarımsal üretim faaliyetleri ile ilgilenen üreticiler için finansal destek sağlamaya yönelik olarak müşterilerine sunulan kredi limiti ile tanımlı kredi ürünü ve kart seçeneğidir.

Tarımsal üreticiler Başak Kart ile akaryakıt, tohum, veterinerlik hizmetleri ve birçok tarımsal üretim ihtiyaç alanı ile ilgili olan tüm tarımsal ihtiyaçlarını 5 aya varan faizsiz geri ödeme ve 18 aya varan vadeler ve uygun faiz oranları ile kredili olarak kartlarını alışverişlerinde kullanma imkânlarına sahiptirler.

Başak Kart başvurusu banka tarafından sunulan bu banka ürünü hizmetinden faydalanmak isteyen tarımsal üreticiler bankanın yaygın şube ağı üzerinden tarımsal yetkili şubelere giderek kart başvurusu taleplerini kolaylıkla bankalara iletebilmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ