Başak Kart Kredi

Ekonomik etkinliklerin finansal olarak desteklenmesi etkinliklerin devamlılığı açısından önemli bir yer tutmaktadır. Bu amaçla sağlanan ekonomik etkinlik destekleri arasında önemli bir yere sahip olan destek alanı da tarımsal üretim faaliyetlerine sağlanan destekler olarak ifade edilebilmektedir. Ziraat Bankası müşterilerine bu türden finansal destek sağlayan bankalar arasında yer alırken son zamanlarda tarımsal üreticiler tarafından büyük ilgi gören Başak Kart kredi hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

Başak Kart banka tarafından tarımsal üretici müşterilerine sunulan ve standart kredi kartı seçeneklerinden kart özellikleri ve Başak Kart kredi özelliği ile farklılık gösteren bir banka ürünüdür. Tarımsal üreticilere destek sağlamak amacı ile sunulan bu kart hizmeti kredi limitli bir kart seçeneğidir. Kişiler ile yapılan belirli miktarlarda kredi limitlerinin bankamatik kartlarına tanımlanması şeklinde kullanılmaktadır.

Başak Kart kredi ürününün şartları müşteriler ile yapılan anlaşmalarda önceden belirlenmektedir. Tarımsal üreticilerin ihtiyaçları olan kredi tutarlarına uygun olarak belirlenen kredi koşulları sözleşme ile belirlenmekte ve sonrasında kredi şartlarında herhangi bir değişiklik yapılmamaktadır

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Oktay dedi ki:

    Ziraat bakasi başak kart kredisi kaç ay vade ile veriliyor

BİR YORUM YAZ