Başak Kart Nerelerde Kullanılır

Bankaların son dönemlerde banka ürünlerinde yeniliklere gitmesi ve farklı alanlarda faaliyet gösteren farklı müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirdikleri banka ürünleri arasında yer alan bir hizmet seçeneği de Ziraat Bankası tarafından müşterilerine sunulmuştur. Bu hizmet bankanın tarımsal üretim faaliyetleri ile ilgilenen ve bu sektör içerisinde faaliyet gösteren müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirdiği Başak Kart seçeneği olarak belirtilebilmektedir. Başak Kart nerelerde kullanılır Bankanın müşterilerinin tarımsal üretim faaliyetleri için girdi alışverişlerinde destek sağlamak amacı ile sunmuş olduğu bu kart seçeneğini müşteriler tarımsal üretim ihtiyaçları için gerekli olan tüm ihtiyaçlarını karşılarken uygun koşullarda kullanabilmektedirler.

Başak Kart Kullanılan Yerler

Üreticiler Başak Kartlarını üretim girdi satışı yapan firmalar üzerinden yapacakları alışverişlerinde, anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında, üretim faaliyetleri için gerekli olan diğer farklı hizmet alanı ihtiyaçlarında, veterinerlik hizmetlerinde ve acil nakit ihtiyaçlarında nakit çekim amacı ile kullanabilmektedirler. Farklı alanlarda kullanılabilen bu kart seçeneği müşterilerine kullanım alanlarında farklı avantajlarda sağlamaktadır. Kişiler ihtiyaçlarını karşılarken kampanyalı alışveriş imkânlarından ve alış veriş harcamalarının geri ödemelerinde vade farksız 5 aya varan ertelemeli geri ödeme seçeneklerinden kolaylıkla faydalanabilmektedirler.

Başak Kart nerelerde kullanılır? Tarımsal üreticiler Başak Kartlarını tüm firmalarda rahatlıkla kullanabilirken bir de yaygın bankamatik ağı üzerinden de 7 gün 24 saat zaman sınırlaması olmadan diledikleri zamanda kolaylıkla nakit çekimi yapabilmektedirler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ