Başak Kart Nakit Çekim Faizi

Tarımsal üreticilerin ihtiyaçlarını karşılamalarında finansal destek sağlamak amacı ile kullandıkları Başak Kart banka ile müşterilerin yapmış oldukları anlaşmalar sonrasında belirlenen kredi limitlerin bankamatik özelliğine sahip olan kartlarına tanımlanması ile kullanmaya başlayabildikleri banka finansal destek ürünüdür. Başak Kart nakit çekim faizi kişilere hem alışverişlerinde hem de acil nakit ihtiyaçlarında destek sağlamak amacı ile sunulan bu banka ürününün özellikleri oldukça esnek koşulları kapsamaktadır.

Bu kart seçeneği ile ilgili olan şartlar sözleşme sırasında belirlenir ve kişilerin mağduriyet yaşamamaları adına sözleşme süresi boyunca değişiklik göstermez. Kredide uygulanacak faiz oranları, alışverişlerde uygulanacak faiz oranları ve kişilerin kredi limitlerinden kartları ile nakit olarak kullandıkları miktarlara uygulanacak olan faiz oranları farklılıklar göstermekte bu özellikler sözleşmede belirtilmektedir.Başak Kart nakit çekim faizi uygun faiz oranları ile geri ödeme seçeneklerini müşterilere sunmaktadır. Kişiler ister alışverişlerinde kullandıkları kart harcamalarının isterlerse de kartlarından nakit olarak kullandıkları harcamalarının geri ödemelerinde bütçelerine uygun olan koşulları yerine getirmektedirler.

Başak Kart nakit çekim faizi kart sahipleri bankanın geni şube ve bankamatik ağı üzerinden nakit çekebildikleri gibi farklı banka ATM’leri üzerinden de acil nakit ihtiyaçlarında 7 gün 24 saat nakit çekme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmektedirler. Tarımsal üreticilere sağlanan bu olanaklar nakit çekime işlemlerinin geri ödemelerinde de uygun faiz oranları ile devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ