Başak Kredi Kartı

Ziraat Bankasının yeni nesil banka ürünleri arasında yer alan Başak Kredi Kartı standart kredi kartı seçeneklerinden farklı özelliklere sahiptir ve tarımsal üreticilerin tarımsal üretim faaliyetleri ile alakalı olan ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına tarımsal faaliyetler ile ilgilenen müşterilerine sunulmuştur. Tarımsal üreticiler bu kart seçenekleri ile tarımsal girdi alışverişlerinde uygun koşullarda kampanyalı alışveriş olanaklarından faydalanabilmektedirler.

Başak Kredi Kartı seçenekleri ile tarımsal üreticiler alışverişlerinde ve finansal işlemlerinde farklı ihtiyaçlarında farklı olanaklar ile finansal destek sağlayabilmektedirler. Bu kart ile müşteriler tarımsal girdi ve hizmet ihtiyaçlarını faizsiz dönem avantajları ile karşılayabilmektedirler. Bu kart ile tarımsal üreticiler kartlarına tanımlanan kredi limitlerinin tamamını uygun koşullar altında kullanabilmektedirler.

Bu kart müşterilerine faizsiz dönem avantajları ile kişilerin ödeyecekleri faiz yükünü azaltmaktadır. Kişilerin faizsiz döneler sonunda ödeyemedikleri harcama tutarları kredi hesaplarına aktarılmakta ve ödeme tarihinin sonrasından itibaren faize tabi tutulmaktadır.  Tarımsal üreticiler Başak Kredi Kartı seçenekleri ile acil nakit ihtiyaçlarına da kolaylıkla çözüm oluşturabilmektedirler. Böylelikle ihtiyaçlarını bütçelerine uygun koşullarda karşılamaktadırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ