Ziraat Bankası Başak Kart Faiz Oranları

Kişilerin bankalardan kullandıkları banka kredi ve kredi kartı ürünlerinde en çok dikkat ettikleri konu kullanımları sonrasında ne kadar faiz ödeyecekleridir. Son dönemlerde tarımsal üretim sektörü çalışanlarınca sıkça tercih edilen banka ürünü Başak Kart seçeneği olarak nitelendirilebilirken Ziraat Bankası Başak Kart faiz oranları bu karta olan talebin artmasına neden olmuştur.

Kişilerin artan ihtiyaçlarını en uygun koşullarda sağlayabilme istekleri ve tarımsal üretimin ekonomi içerinde önemli bir yere sahip olması nedeni ile Ziraat Bankası üretici kesimin ihtiyaçlarını zamanında karşılayabilmekleri ve tarımsal üretim etkinliklerini devam ettirebilmeleri adına üreticilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak banka ürününü hizmete sunmuştur. Üreticilerin ihtiyaçlarına göre belirlenen kredi limitlerini Başak Kart ile kullanabilmelerini ön gören destek hizmetini üreticilere tarımsal girdi alışverişlerinde birçok avantaj sağlarken kişiler kartlarına tanımlı kredi limitlerini nakit olarak da kullanabilmektedirler.

Tarımsal faaliyet içerisinde yer alan üreticilere ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına kolaylık sağlamak amacı ile sunulan bu kart ile üreticilerin yapacakları harcamaların geri ödeme planları üreticilerin tercihlerine göre düzenlenmektedir. Banka tarafından müşterilere sunulan 5 ay süreli vade için %0 faiz oranı avantajı üreticiler için önemli bir rahatlık olsa da banka daha uzun süreli vade seçeneklerin de üreticileri zor durumda bırakmayacak uygun faiz oranları ile üreticilere destek sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Başak Kart faiz oranları tarımsal üreticilerin ödemekte zorlanmayacakları vade seçeneklerine göre uygun oranlarda belirlenmektedir. Üreticiler geri ödemelerini hasat zamanlarında gerçekleştirebilecekleri gibi kendi belirledikler dönemlerde de gerçekleştirebilmektedirler. Bankanın uyguladığı faiz oranları işyerleri ile yapmış olduğu anlaşmalara göre de değişiklik gösterebilmektedir. Anlaşmalı iş yerlerinden yapılan alışverişlerinde üreticiler farklı vade ve faiz olanağı avantajlarından yararlanabilmektedirler.

Ama bankanın zaten müşterilerine sunmuş olduğu 5 aya varan vadelerde %0 faiz ve 18 aya varan vadelerde düşük faiz seçenekleri üreticiler için tarımsal alışverişlerinde uygun fırsatlar sağlamaktadır. Kişiler yaptıkları harcamaların geri ödemelerini istediklerinde yapabildikleri gibi istediklerinde kartları için limit arttırma taleplerinde de bulunabilmektedirler. Tarımsal üreticiler Başak Kartlarından yaptıkları nakit çekimleri için herhangi bir faiz ödemezler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ