DenizBank İhtiyaç Kredisi

Türkiye’de hizmet veren özel mevduat bankası olarak nitelendirilebilecek olan DenizBank 2012’den bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerine en uygun koşullar ile finansal destek sağlamaya devam etmektedir. Deniz Bank İhtiyaç Kredisi ile banka müşterilerine nakdi destek sağlamak amacı ile hizmet veren özel bankalar arasında önemli bir ayrıcalık kazanmıştır.

DenizBank kurulduğu günden günümüze kadar farklı banka ürünleri ile bireysel ve kurumsal müşterilerine farklı özellikte banka ürünleri ile hizmet vermeye devam etmiştir. Son dönemlerde kişilerin ve işletmelerin artan finansal ihtiyaçları bankaların farklı kredi ürünlerini oluşturmalarına bu durumda bankalar arası rekabete neden olmuştur. Durum böyle olunca da Denizbank banka kredi seçenekleri şartlarında düzenlemeler ve yenilikler yaparak farklı müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan bir tavır ile hizmet anlayışını devam ettirmiştir.

Değişen yaşam koşulları kişilerin artan nakit ihtiyaçlarına neden olmuştur. Bu neden ile de DenizBank İhtiyaç Kredisi seçeneklerini artan müşteri harcamalarına yönelik olarak düzenlemiştir. Bireysel müşterilerine finansal destek sağlamak için en hesaplı kredi seçeneklerini oluşturarak müşterilerine sunan DenizBank müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak adına kredi ürünleri kullanımlarının tüm aşamalarında müşterilerine uygun olanaklar sunmaktadır. İhtiyaç kredisi ürünlerinde banka müşterilerine istedikleri kredi miktarlarına göre uygun vade planları ve faiz oranları ile borçlarını geri ödeme imkânı sunmaktadır.

Denizbank müşterilerine sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi seçeneklerinde 36 aya vade süresi seçenekleri için uygun faiz oranları belirlemektedir. Banka müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak sunmuş olduğu kredi seçeneklerinde faiz oranlarını farklılaştırarak daha uzun vade seçeneklerini de müşterilerine sunmaktadır.

Bireysel ve kurumsal müşteriler kredi taleplerinden önce bankanın internet şubeleri üzerinde yer alan kredi hesaplama aracını kullanarak ihtiyaçları olan kredi miktarları üzerinden vade süresi ve faiz oranlarının hesaplamalarını yapabilme imkânına sahiptirler. Kısa ve uzun vadeli ihtiyaç kredilerinde %1.25 faiz oranlarından başlayan kredi seçenekleri kişilerin ihtiyaçlarını gidermelerinde yardımcı olmaktadır. Kişiler uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile de kredilerinin geri ödemelerinde avantajlara sahip olmaktadırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ