Finansbank İhtiyaç Kredisi

Bankların kredi ürünlerinde çeşitlendirme yapması kredi kullanımlarını yaygınlaştırırken bankaların bu çeşitliliğe gitmelerinde ki en önemli etken müşterilerin kredi taleplerinin artması olmuştur. Finansbank özel girişim bankaları arasında yer alan ve Finansbank İhtiyaç Kredisi seçenekleri ile müşterilerine farklı kredi seçeneklerini sunan önemli bankalar arasında yer almaktadır.

Artan kredi olanakları hem devlet destekli bankalar arasında hem özel girişim bankaları arasında artan rekabete yol açmış bu da banka kredi seçeneklerinin artmasına neden olmuştur.

Bütün bankalar uygun banka ürünleri geliştirerek müşteri potansiyelini arttırmayı hedeflemektedirler. Özel girişim bankalarından olan ve bu alanda öncü bankalar arasında yer alan Finansbank bireysel ve kurumsal özellik gösteren müşterilerine farklı kredi olanaklarını uygun kredi şartları ile sağlamaktadır.

Finansbank İhtiyaç Kredisi seçeneklerinin kredi koşullarını oldukça esnek hale getirmiştir. Müşterilerine her şey dâhil ihtiyaç kredisi sunan banklar arasında yer alan banka kredi ürünlerinde dosya masrafı gibi kişilerden kredi kullanımlarında alınan ücretleri talep etmemektedir. Son dönemlerde yaygınlaşan dosya masrafsız kredi seçeneklerinde müşterilerin dikkat etmesi gereken en önemli özellik kredi faiz oranlarıdır.

Çünkü bazı bankalar dosya masrafsız kredi seçeneklerinde faiz oranlarını oldukça yüksek tutmaktadırlar. Kişiler bu nedenle kredi kullanırken dosya masrafsız kredi koşullarına dikkat etmeden kullandıkları kredilerde yüksek geri ödeme miktarları ile karşı karşıya kalabilirler.

Finansbank müşterilerine sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi seçeneklerinde %1.37’den başlayan faiz oranları ile dosya masrafsız kredi seçeneklerini uygun vade sürelerini de müşterilerine sunmaktadır. Müşteriler kullanacakları kısa ve orta vadeli kredi ihtiyaçlarında 36 aya kadar vade süresi imkânlarından da yararlanabilmektedirler.

Bankanın sunmuş olduğu kredi seçenekleri ve bu kredilerde uygulanan faiz oranlarının yanında geri ödeme planlarının nasıl olacağı konusunda bilgi edinmek isteyen müşteriler bankanın internet şubesini kullanarak kredi hesaplama aracı ile kredi hesaplama aracıyla merak ettiklerini kolaylıkla öğrenebilmektedirler.

Bankanın sağlamış olduğu uygun kredi seçeneklerinin yanı sıra bu kredilere başvuru işlemleri de kolayca gerçekleştirilebilirken ayrıca müşterilerin kredi başvuruları hızlı bir şekilde sonuçlandırılmaktadır. Başvuru yapmak isteyen müşteriler banka şubelerinden de başvurularını gerçekleştirebilmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ