En hesaplı Bayram Kredisi Hangisi

Ramazan Bayramı’nın gelmesine az bir süre kala bankalar, bayram kredileri ile ilgili çalışmalarını tamamlamada sona yaklaştı. Yakında birçok banka, Ramazan Bayramı için özel olarak hazırlanan kredilerini duyuracak. Peki bu bankalar arasında en uygun kredi hangisi ve hangi krediyi alırsak daha kolay bir ödeme dönemi geçiririz? Bankaların sunduğu kredilerin türlerinin çok olması, daha doğrusu bütün ülke genelinde çok fazla bankanın hizmet vermesi bir yandan iyi iken diğer yandan sağladığı seçme zorluğu ile kolay olmaktan çıkabiliyor. Kredi seçeneklerinin çok olması, bankalardan kredi alacak olan kişilere seçme şansını fazla sunsa da bu kredilerin karşılaştırılarak alınması ihtiyacının doğmasına da neden olabiliyor. Bankaların en uygun kredilerini vermesi, her bankanın söylediği bir söz. Ramazan Bayramı döneminde de masraflar arttığı için bu dönemde kredi çekmek bazen kaçınılmaz olabilir. Bankaların Ramazan Bayramı kredileri arasında en uygun kredi seçeneklerinin hangisi olduğu hakkında fikir sahibi olabilmek için hem en çok tercih edilen hem de en uygun Ramazan Bayramı kredilerinin olduğu bu yazımıza göz atabilirsiniz.

ING Bank Ramazan Bayramı Kredisi

ING Bank son dönemlerin en çok ilgi gören bankalarından birisi. Sağladığı vadeli ve vadesiz bankacılıkta kazandırması, kredilerinin çok uygun olması, ING Bank’ın yerini iyice sağlamlaştırdı. ING Bank, Ramazan Bayramı için de boş durmadı ve çok özel ödeme seçeneklerine sahip bir kredi hazırladı. ING Bank Ramazan Bayramı kredisi 1,38’lik faiz oranları ile birlikte veriliyor. Bunun yanı sıra sadece 45 TL’lik masrafla bu kredinin sahibi olabiliyorsunuz. 36 aylık vadeler ile 50 bin TL’ye kadar alabileceğiniz bu bayram kredisine başvuru için hemen bir ING Bank şubesine gidebilirsiniz.

Akbank Ramazan Bayramı Kredisi

Akbank da Ramazan Bayramı için uygun kredi hazırlayan bankalar arasında yer alıyor. Akbank Ramazan Bayramı kredisi, 1,39’luk faizler ile birlikte 10 bin TL olarak verilebiliyor. 24 aylık vadeler ile ödenebilen Akbank kredisine Akbank Direkt üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

TEB Ramazan Bayramı Kredisi

1,27’lik faiz oranları 36 aylık vadeler ile TEB şubelerinden Ramazan Bayramı için özel kredi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ