Garanti Bankası Ticari Kredileri

Yaşam standartlarındaki değişmeler bireylerin nakit ihtiyaçlarının artmasına neden olmuş ve bu ihtiyaçlara kolay ve uygun finansal çözümler bulunması için son dönemlerde hem bireysel kredi kullanımlarını hem de ticari işletmelerin kullandıkları ticari kredilerin kullanım oranları arttırmıştır. Garanti bankası Ticari Kredileri seçenekleri ile banka bu ihtiyaçlara çözüm üretme amacı ile uygun kredi koşullarının sağlamış ve bankanın kredi ürünlerinin kullanım oranlarını artış göstermiştir.

Garanti Bankası hem bireylerin acil nakit ihtiyaçları için hem de işletmelerin nakit ihtiyaçları için banka ürünlerini yeniden düzenlemiş ve yeni banka ürünleri geliştirmiştir. Bu yapılan düzenlemeler sonrasında çok sayıda kredi seçeneği müşterilerine sunulmuştur.

Banka tarafından bireysel ihtiyaçlar için sağlanan kredi kolaylıkları kadar ticari işletmeler için sunulan kredilerde de büyük olanaklar müşterilere sunulmuştur. Artan bireysel ihtiyaç kredisi kullanımı kadar ticari işletmeler için sunulan ticari kredilerin kullanımı da oldukça fazla yaygınlaşmıştır.

Bankaların işletmeler için sundukları krediler ticari krediler olarak adlandırılmaktadır. Garanti bankası Ticari Kredileri kredi seçenekleri kapsamında işletme ihtiyaçlarına yönelik çok sayıda kredi imkânını işletmelere sunulmaktadır.

Garanti Bankası tarafından ticari müşterilerine sunulan krediler müşteri odaklı kredilerdir. Ticari işletme sahibi müşterilere olduğunca avantaj ve kredi şartlarında esneklik sağlamaktadır. Ticari kredi seçenekleri işletmelerin sermayelerine finansal destek sağlamayı amaçlayan kredilerdir. İşletmelerin için gerekli araç gereç veya farklı birçok ihtiyacına çözüm olan ticari krediler fazlasıyla esnek şartlara sahip olan kredilerdir.

Bankanın kurumsal müşterileri için sağladığı olanakları içeren kurumsal ve ticari krediler işletmeler için özel olarak belirlenmiş kredi şartları ile büyük kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Bu krediler için oluşturulan uygun kredi olanakları işletmelerin ihtiyacına yönelik çözüm üretme amacı taşıyan esnek kredi seçenekleridir. Ticari krediler uygun faiz oranları, uygun vade olanakları ve işletmelerin istekleri doğrultusunda oluşturulabilecek geri ödeme planlarını kapsamaktadır.

İşletmeler bankalardan kullandıkları ticari kredilerin ödeme planlarını kendileri düzenleyebilirler. Bu seçenekler vade farkına ya da faiz farkına neden olmaz. İşletmeler ticari kredilerinin geri ödemelerini dönemsel ödeme şeklinde ya da aylık sabit miktarlı taksitler şeklinde belirleyebilir ve ödemelerini gerçekleştirebilirler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ