Finans Bank EFT Saatleri

Finans Bank ülkemizde hizmet veren özel girişim bankaları arasında yer almaktadır. Finans Bank farklı özellikteki müşterilerine klasik bankacılık hizmetlerinden fazlasını sunmayı amaçlamakta ve hem bireysel müşterileri için hem de ticari müşteri için Türkiye’nin finansçısı olma hedefiyle kuruluşundan günümüze kadar kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmiştir.

Banka farklı finansal işlem seçenekleri ile müşterilerine kaliteli ve müşteri memnuniyeti esaslı hizmet vermektedir. Bankacılık sektörü içerisinde kişiler tarafından sıkça kullanılan bir finansal işlem seçeneği EFT para transferi işlemi olarak adlandırılmaktadır. Bu işlem tüm bankalar tarafından sunulmaktadır. Bankalar tarafından sunulan bu işlem seçeneğinde işlemlerin gerçekleştirilebileceği saatler her banka tarafından kendine özel olarak belirlenmektedir.

EFT Saatleri

Finans Bank müşterileri banka hesaplarından farklı bir banka hesabına yapacakları EFT işlemlerinde para transferlerinin karşı banka kullanıcısı hesabına ulaşmasında sorun yaşamamak belirlenen EFT saatlerine dikkat etmelidirler. Finans Bank tarafından belirlenen EFT işlemi başlangıç saati 09:00 ve EFT işlemi bitiş saati 17:15 olarak ifade edilebilmektedir.

Müşteriler banka EFT para transferi işlemlerini Finans Bank banka şubeleri, Finans Bank ATM’leri, Finans Bank telefon bankacılığı ve Finans Bank internet bankacılığı üzerinden yapabilmektedirler. Banka üzerinden EFT saatleri içinde gerçekleştirdiğiniz para transferi işlemleri aynı gün aynı saat içerisinde karşı taraf hesabına ulaşacaktır. Bu şekilde EFT işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

 EFT Saatleri ile alakalı bir sonraki makalemiz olan Garanti bankası EFT Saatleri adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ