Garanti Bankası EFT Saatleri

Para transferi işlemleri son dönemlerde kişiler tarafından en sık kullanılan finansal işlemler arasında yer almaktadır. EFT para transfer işlemlerinin sıkça kullanılan işlemler olması nedeni ile banka farklı hizmet alanları üzerinden para transfer işlemleri için hizmet seçenekleri sunmaktadır. Kişiler bankalarının hizmet sağladığı farklı alanlar üzerinden birçok finansal işlem seçeneği ile işlemlerini kolaylıkla halledebilmektedirler.

Kişilerin sıkça kullanmış oldukları EFT para transfer işlemleri kişilerin kendi hesaplarından başka banka hesaplarına gerçekleştirdikler nakit transferi işlemleridir. Garanti Bankası da diğer bankalarda olduğu gibi müşterilerine bu işlem seçenekleri üzerine hizmet sağlamaktadır. Banka özellikle internet bankacılığı üzerinden sunduğu EFT işlemlerinde kişilerin işlerini rahatlıkla gerçekleştirebilmeleri için EFT saatlerini uzatmıştır.

EFT Saatleri

Bankanın müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak sunmuş olduğu banka ürünlerinin yanı sıra kişilerin farklı finansal işlemlerinde de kolaylık sağlamak amacı ile sunmuş olduğu işlem seçenekleri bankacılık sektöründe kabul edilen yenilikçi bankacılık sektörünün bir getirisi olarak ifade edilebilmektedir. Bankanın sunmuş olduğu finansal işlem seçeneklerinden biri olan EFT işlemleri için belirlenen saat aralıkları hafta içi her gün sabah 09:00 ve akşam 16:30 olarak belirlenmiştir.

Ancak kişilerin internet bankacılığı üzerinden yapacakları EFT işlemleri için belirlenen 16:30 EFT bitiş saati 17:15’e uzatılmıştır. Böylelikle kişiler hafta içi her gün internet bankacılığını kullanarak 17:15’e kadar EFT işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

EFT Saatleri ile alakalı bir sonraki makalemiz olan Halkbank EFT Saatleri adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ