İş Bankası KOBİ Kredileri

İş Bankası bugüne kadar yapmış olduğu finansman desteklerini yani kredi projelerini hep tüm insan meslek gruplarına uygun ve ihtiyaçları nokta atışı ile karşılayabilecek derecede olmasına dikkat ederek yapmıştır. Bu düşünceyle ortaya çıkan finansman destek projelerinden biri de İş Bankası KOBİ kredileri projesidir. Bu proje sayesinde KOBİ’lerin neredeyse tüm ihtiyaçlarındaki gerekli olan maddiyat İş Bankası tarafından karşılanmaktadır.

İş Bankası’nda tüm meslek gruplarına ayrı ayrı ihtiyaçların giderilebilmesi için özel projeler sağlanmaktadır. Bu projeler kapsamında kampanyalar, avantajlar ve oldukça uygun ödeme kolaylıklarıyla donatılmış krediler mevcut olmaktadır. İş Bankası’nın bünyesinde bulundurduğu kredilerden biri de işte bu İş Bankası KOBİ kredileri olmaktadır. KOBİ’nin açılık Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler olup Türkiye’deki meslek topluluklarının neredeyse tamamını kapsayan bir sektördür.

Bu nedenledir ki meslek gruplarındaki payı bu derece yoğun olan ilgili sektörün finansman yardımı yapmayı İş Bankası hedeflemiştir. Bu sayede yapılan avantaj ve kampanyalar, sağlanan kredi olanakları müşteriler yani KOBİ’ler tarafından beğenildiğinde söz konusu bankanın prestiji artacak aynı zamanda da müşteri haznesini genişletmiş olacaktır. Bu kredi ile KOBİ’lere sağlanan kredi imkânları ve kredilerin ödeme koşullarındaki ağırlaştırılmamış koşullar KOBİ’leri herhangi bir maddi sıkıntı durumunda kurtaracak niteliktedir. Uygun faiz oranları ve çeşitli vade seçenekleriyle KOBİ’ler diledikleri krediye bu şekilde sahip olabilecektir.

Böylelikle de maddi sıkıntılarından kurtulmuş olacaklardır. Bu kredilere başvuru işlemleri de oldukça çeşitli şekillerde yapılabilmektedir. İsteyen kişi söz konusu bankanın en yakın şubesine giderek istenen belgeler eşliğinde bu krediye sahip olabilecektir. Ancak bir yöntem daha mevcuttur. Bu yöntem internet aracılığı ile yapılmaktadır. İş Bankası’nın internet şubesi sistemi sayesinde giriş yapılarak ilgili kredinin başvuru formu doldurulur. Bu formun doldurma işlemi tamamlandığında ise başvuru süreci tamamlanmış olur. En kısa zamanda da başvuru sonuçları hakkında detaylı bilgi müşterinin vermiş olduğu irtibat telefonları ile müşteriye iletilmektedir.

Bu proje sayesinde KOBİ’lerin çoğu maddi sıkıntılarından kurtuldukları gibi ödeme koşullarında sağlanan esneklik sayesinde de bir daha bu maddi sıkıntıya düşme ihtimalleri oldukça aşağıdadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ