İş Bankası Ticari Kredileri

Türkiye çapında hizmet veren İş Bankası müşterilerine çeşitli banka ürünleri ile destek sunmaktadır. Kişilerin nakdi ihtiyaçları bankalardan kullandıkları kredi oranlarını arttırmıştır. Bankalar kredi ürünü hizmetlerini bireysel müşteriler değil İş Bankası Ticari kredileri seçenekleri ile ticari müşterilerine de sunmaktadır. Bankalar son zamanlarda ticari ve kurumsal işletme statüsünde ki müşterileri içinde kredi ürünü seçeneklerini müşterilerine sunmuşlardır.

Banka kredi ürünlerinin talep oranlarındaki artış bankaların aralarındaki rekabeti arttırmıştır. Bu rekabet artışı bankalar kişilere ve ticari müşterilerine sunmuş oldukları kredi seçeneklerini yeniden düzenlemiş ve kredi ürünlerinin sayılarını arttırmışlardır. Bankalar yapmış oldukları kredi ürünleri düzenlemeleri ile kredi ürünlerinin şartlarını oldukça esnek bir hale getirmişlerdir. Farklı müşteri profillerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik uygun kredi seçenekleri uygun faiz ve uygun vade süresi seçenekleri ile müşterilerine finansal destek olarak sunulmuştur.

İş Bankası cazip kredi seçeneklerini hem bireysel ihtiyaçlar için bireysel ihtiyaç kredisi seçenekleri ile ticari amaçla herhangi bir ilişkisi olmayan müşterilerine hem de ticari işletmeler için İş Bankası Ticari kredileri seçenekleri ile ticari ve kurumsal müşterilerinin hizmetlerine sunmuştur. Bu kredi ürünleri yeni iş kuran ya da mevcut iş şartlarında kapasitelerini genişletmek isteyen ticari müşteriler için avantajlı kredi seçeneklerini içerdiği için sıkça tercih edilmeye başlamıştır. Küçük veya orta ölçekli işletmelere destek vermek amacı ile oluşturulan banka birim müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak en uygun kredi seçeneklerinin belirlenmesinde ve müşterilere kaliteli hizmet verilmesini amaçlamaktadır.

Özellikle kısa veya orta vadeli kredilerde müşterilere birçok avantaj sağlanmaktadır. İş Bankası bu türden ticari krediler için taksitli ödeme seçeneklerini ticari kredi seçeneklerinde müşterilerine ticari kredi kolaylığı sağlayan kredi seçeneklerini müşterilerine sunmuştur. Bu kredi de müşteriler ihtiyaçlarına ve bütçelerine yönelik olarak ödeme planlarını aylık taksitler halinde gerçekleştirebilecekleri gibi esnek ödeme planları şeklinde de oluşturabilmektedirler.

Kredi seçeneklerinin ödemelerini farklı para birimlerini kullanarak yapabilmekte ve kredi taksitlerinin belirledikleri tarihlerde şirket hesaplarından otomatik tahsilini sağlayabilirler. İş Bankası bunun yanında büyük ölçekli kredilerde de ticari müşterilerine büyük esneklik sağlamaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ