İşletme Kart Anlaşmalı Petrol Ofisi

İşletmelerde her geçen gün yeni bir masraf meydana gelebilmektedir. Sürekli olarak harcamaların yapıldığı işletmelerde, bu harcamaların çok daha avantajlı bir hale getirilebilmesi için bankalar aracılığı ile birbirinden farklı olanaklar sunulmaktadır. Denizbank da işletmelere sunduğu işletme kart hizmeti ile birlikte, birbirinden avantajlı hizmetleri kullanıcılarının hizmetine sunmaya devam etmektedir.

İşletme kart avantajları arasında yer alan indirimli akaryakıt imkânı, işletmeler için son derece büyük bir öneme sahip olabilmektedir. İşletme kart anlaşmalı petrol ofisi aracılığı ile kişiler işletme kartları sayesinde çok daha indirimli bir şekilde akaryakıtlarını alabilme imkânına sahip olabilmektedir. Bu kapsamda ise PO Automatic sistemi ile birlikte kişilerin araçlarından inmelerine gerek kalmadan işletme kartları sayesinde ödeme yapabilmeleri de mümkün bir hale getirilmiştir.

Petrol Ofisi ve Denizbank arasında gerçekleşen bu el birliği sayesinde kişiler aldıkları akaryakıtları çok daha indirimli bir şekilde alabilme imkânına sahip olabilmektedir. Böylelikle çok önemli bir konuma sahip olan akaryakıtlar, işletme kart aracılığı ile avantajlı bir şekilde alınabilmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ