İşletme Kart Avantajları

İşletme kart, Denizbank’ın sahip olduğu ve son yıllarda oldukça fazla sayıda işletme sahibi tarafından kullanılan bir kredi kartıdır. Faiz oranları ve ödeme kolaylıklarının yanı sıra aynı zamanda sunduğu avantajları sayesinde de kişilerin memnuniyetlerini en yüksek seviyede tutmaktadır.

İşletme kart avantajları, sürekli olarak yenilenmekte olup düzenli olarak bir yenisi daha eklenmektedir. İşletmelerin yaptıkları birçok işlemlerde indirimler kazanmasını ya da çeşitli imkânlar kazanmasına olanak tanımaktadır. İşletme karta sahip olan işletme sahipleri, elektrik faturalarında %13 gibi bir indirim kazanırken aynı zamanda, işletme kartına otomatik ödeme talimatı veren kişilerin faturalarının %10’u gibi bir miktarı yeniden karta aktarılmaktadır. Bütün bu önemli avantajların yanı sıra birçok üye işyerinde ve daha birçok yerde işletme kart sahiplerine birbirinden farklı indirimler de söz konusu olmaktadır.

Denizbank işletme kartına sahip olan kişilere, sürekli olarak yeni bir avantaj sunulmaya devam edilmektedir. Böylelikle kişiler yaptıkları işlemlerde daha fazla kazanabilmekte ve bu durumdan da son derece memnun kalmaya devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ