Kara Listedeyim Kredi Çekemiyorum Paraya İhtiyacım Var

Bankalardan kredi almak her geçen gün daha da zorlaşmak ile beraber bu aşamada mevcut olan para sıkıntısını gidermekte bankalar ile ilişiği kesildiği için gidermekte zorlanan ve bu yüzden de daha başka yerlerden borç para bulma amacında olan kişilerin sayısı da bir hayli yüksek olmaktadır. Bu aşamada okuyucularımızı fikir olması için “kara listedeyim kredi çekemiyorum paraya ihtiyacım var” derken mevcut olan bu sıkıntısını oldukça rahat şartlarda çözmüş olan Elifnur Hanım’ın deneyimlerini paylaşmak istemekteyiz.

Kara Listedeyim Kredi Alamıyorum

Şimdi bu konuyu Elifnur Hanım’ın kendi ağzından öğrenelim; ” Ev almak her zaman en büyük hayalim olagelmişti. Bu yüzden de kendime bir iş bulur bulmaz bir konut bir de ihtiyaç kredisi çekerek ortalama şartlarda bir ev aldım. Borçlarımı ödemeye devam ederken iş yerimde bazı sıkıntılar yaşamaya başladım ve çok geçmeden de işten çıkmak zorunda kaldım. Bu durumu önceden hiç hesaba katmadığım için neye uğradığımı şaşırmıştım. Kredilerimi ödememin imkanı yoktu ve birkaç ay üst üste ödeyemedim. Kredi notumun düşmüş olması yetmiyor gibi bir da kara listeye girdim. Borcum da icra takibine düştü. Son bir umutla hemen hemen her bankaya gittim ve kredi talep  ettim ama tahmin ettiğiniz üzere hepsi tarafından geri çevrildim.

Gerçekten son derece çaresizdim. Bırakın kredi borcumu ödemeyi günlük ihtiyaçlarımı dahi gideremiyordum. Pek çok arkadaşım banka harici kredi veren yerleri ya da kişileri tavsiye etse de bu yerlere güvenmediğim için çok da sıcak bakamıyordum. Ama sonuç olarak onlardan başka da çarem yoktu. Mecburen internete girdim ve kredi verecek bir firma ya da şahıs aramaya başladım. Bir sitede borç para arayanlar yorum bırakabilir tarzında ilanlar gördüm ve hemen talep ettiğim  paraya dair detayları ve iletişim bilgilerimi belirterek yorum yaptım. Yaklaşık olarak bir saat sonra telefonum çaldı ve kredi veren bir firma bana hizmet verebileceğini söyledi. Ancak istediği faiz oranı son derece yüksekti ve bu yüzden şartlarda anlaşamadık. Bir kaç saat sonra ise kredi veren bir şahıs aradı ve onunla tüm konularda anlaştık ve hemen buluşarak gerekli olan borç para verme işlemlerini gerçekleştirdik.

Eğer sizin de çözemediğiniz para sıkıntınız varsa bu yöntem ile istediğiniz şartlarda kredi alabilirsiniz.”

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. hüseyin dedi ki:

    acil 5.000 tlye ihtiyacım var diyarbakırda yaşıyorum yardımcı olurmusunuz 60 gün vadeli istiyorum

  2. Ercan dedi ki:

    10 bin lazim

  3. Muhammet dedi ki:

    Krediye ihtiyacım var

BİR YORUM YAZ