Oriflame Ödemesi Yapılan Bankalar

Oriflame firması katalog üzerinden satış yaparak kazanç elde etmek amacında olan kişilerin en çok tercih ettiği firma olmakla birlikte yapılacak olan bu satış işlemi sonrasında adı geçen firmaya belli tutarlarda ödeme yapmamız gerekmekte olup, oriflame ödemesi yapılan bankaları tespit etmek oldukça önemli olmaktadır.  Bu konu ile alakalı olarak pek çok satış temsilcisi oriflame ödemelerinin hangi bankalardan yapılıyor olduğunu bilmemekte olup bu konu ile alakalı olarak sıkıntılar yaşamaktadır.

Anlatılmakta olan bu sebepler doğrultusunda oriflame faturalarını ödeme imkânımız bulunduğu bazı bankalar ve bu bankalar ait ödeme detayları aşağıda belirtildiği gibidir:

  1. Akbank; şube içinden gişeye yapılacak olan ödeme için 2,5 Türk Lirası, internetten ödeme için 1 Türk Lirası tutarında para tahsil edilmekle birlikte, ATM’lerden yapılacak olan kartlı ve kartsız ödeme işlemleri için hiçbir ücret alınmamaktadır.
  2. Garanti Bankası; şubelerden yapılacak ödemeler için 5 Türk Lirası, bankamatikten kartlı olarak yapılacak olan ödemeler için 2 Türk Lirası, internetten ödeme işlemi için ise 1,5 Türk Lirası tahsil edilmekte olup, adı geçen bu bankanın bankamatiklerden kartsız işlem yapma olanağı bulunmamaktadır.
  3. ING Bank; şubelerden ödeme yapmak için 2 Türk Lirası tutarında bir meblağ tahsil edilmekte olup internetten ödeme işlemi ise ücretsiz olarak yapılmaktadır. ING Bank’a ait ATM’ler üzerinden adı geçen ödemeyi yapmamız mümkün olmamaktadır.
  4. İş Bankası; şube içinden ödeme olanağı sunmayan bu bankaya ait ATM’ler üzerinden kartsız olarak yapılacak ödemelerde alınacak masraf tutarı 4 Türk Lirası, kartlı işlemlerden tahsil edilecek tutar 3 Türk Lirası olmakla birlikte internetten yapılacak olan ödemeler için alınacak olan masraf tutarı da 1 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.
  5. Türkiye Ekonomi Bankası; şubelerden yapılacak ödemelerden 1 Türk Lirası tahsil edilmekte olup diğer tüm ödeme şekilleri ücretsizdir.
  6. Ziraat Bankası; şubeler aracılığı ile yapılacak olan ödemeler 5 TL, ATM’lerden yapılacak olan kartlı ve kartsız işlem için 3 TL alınmakta olup internet üzerinden ödeme yapmak ücretsizdir.
  7. Ptt; yalnızca şubelerden ödeme yapma olanağımız bulunmakta olup ücreti ise 2 TL’dir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ