TEB Bankası KOBİ Kredileri

Türkiye Ekonomi Bankası adlı bu bankanın temel hedeflerinden biri de müşteri ihtiyaçlarının planlı ve hızlı adımlarla karşılanabilmesidir. Söz konusu durumun yapılabilmesi için projelenmiş kredilerden biri de TEB Bankası KOBİ kredileri başlıklı kredilerdir. Söz konusu kredilerin KOBİ’lerin büyük destekçisi olmakla beraber söz konusu kişilere oldukça fazla avantaj ve olanak sağlamaktadır. Bu olanakları iyi değerlendirebilen KOBİ’ler ise kazançlarına kazanç katarak memnuniyetlerini arttırabilmektedir. Rahat bir nefes alma şansını bu krediler ile KOBİ’ler yakalamaktadır.

Türkiye Ekonomi Bankası kurulduğu günden bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarda, özellikle kredi çalışmalarında, dikkat ettiği belirli başlı hususlar vardır. Bu hususlardan en önemlilerinden biri de sağlanacak krediler toplandığında her kesimden insana ışık olabilmesidir. KOBİ’nin açılımı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler anlamına gelmektedir. Söz konusu meslek oranı ülkemizde %99lara varan oranlarla büyük bir pay sahibi olmaktadır. Dolayısıyla bu çoğunluktaki bir grubun da ihtiyaçları ve maddi sıkıntıları söz konusu konulardaki tablolarda yüksek derecelerde olacaktır.

Durumun farkında olan TEB, TEB Bankası KOBİ kredileri başlığı altında birçok KOBİ’lere özel kredi fırsatı oluşturmuştur. Bu krediler sayesinde ihtiyaçlar giderilecek ve her ihtiyaca uygun bir kredinin mevcut olmasıyla da kredi seçimlerinde çok çeşitlilik sağlanacaktır. Sağlanan çeşitlilik KOBİ’lere daha çok tercih hakkı sunacağından kendisine en mantıklı olan krediyi seçebilecektir. Bu durum ise daha mantıklı ve planlı adımlar atmasını sağlarken aynı zamanda kazanç elde etmesini bile sağlayabilmektedir.

KOBİ’lere sunulan bu kredilerde ayrıca vade seçenekleri ve faiz oranlarındaki uygunluk ödeme zamanında söz konusu kişilere oldukça kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kolaylıkların KOBİ’lere en büyük getirisi maddi sıkıntıya düşmemelerini sağlayarak ödeme zamanında rahat bir nefes aldırmasıdır. Söz konusu kredilere başvuru işlemleri internet üzerinden ya da ilgili bankanın herhangi bir şubesinden yapılabilmekte, istenen belge ve bilgilerin kolay bir şekilde bulunuyor olabilmesi ise KOBİ’lere sağlanan avantajlar arasında gösterilmektedir.

Bu sayede KOBİ’ler maddi sıkıntılarından kurtulup daha yeni projelere adım atabilirlerken söz konusu durumdan duyulan memnuniyet duygusu da TEB yetkililerine güç kaynağı olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ