Garanti Bankası KOBİ Kredileri

Garanti Bankası’nın bugüne kadar kuruluş amacı ve yaptığı çalışmalarındaki amaç olarak müşteri memnuniyetinin arttırılması ve müşterilerin ihtiyaçlarının olumlu şartlarda karşılanabilmesi olarak gösterilmektedir. Bu amaca uygun yaptığı projelerden birisi de Garanti bankası KOBİ kredileri kapsamında oluşturduğu kredi seçenekleridir.

Kredi seçeneklerinin tümünü çok çeşitli ve her meslek dalına uygun bir biçimde belirleyen Garanti Bankası yetkilileri bu yöntem ile her çeşit kişilerin ve kurumların ihtiyaçlarının karşılanabileceğini düşünmekte ve ona uygun adımlar atmaktadır. Bu adımların içinde söz konusu krediler de girmekte ve KOBİ’lerin düşünüldüğü ispatlanmış olmaktadır. İspatlanan bu düşünceyi sağlayan krediler sayesinde KOBİ’lerin birçok sıkıntısı giderilmiş olmaktadır.

Bu sıkıntıların çoğu doğal olarak maddi sıkıntılardır. KOBİ kısaltmasının açılımı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler olarak geçmekte ve Türkiye’deki işletmelerin neredeyse tamamı bu kapsam altına girmektedir. Bu derece büyük bir grup olan bu KOBİ’lerin ihtiyaçları ve ihtiyaçlarının alt başlıkları da büyük ve çok olacağından bu ihtiyaçların giderilmesi gerekmektedir. Bu düşünceye sahip olan Garanti Bankası yetkilileri de çözüm olarak Garanti bankası KOBİ kredileri adı altında çok çeşitli kredileri KOBİ’lerin önüne sermiştir.

Bu kredilerin çok çeşitli olması Garanti Bankası’nın rakiplerinden farkını göstermektedir. Bu çeşitlilik sayesinde KOBİ’ler kendi ihtiyaçlarına en uygun krediyi tercih ederek ihtiyaçlarını karşılayabilecek yani maddi sıkıntılarından kurtulmuş olacaklardır. Üstelik krediler kapsamında sağlanan vade seçeneklerinin çeşitliliği ve uygulanan faiz oranlarının minimum seviyede olması da KOBİ’ler için çok çeşitli avantajlar getirmektedir. Bu avantajlar KOBİ’lerin karşısına mevcut kredilerini öderken çıkmaktadır.

Herkese uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarının düşüklüğü sayesinde KOBİ’ler ödeme dönemlerinde herhangi bir maddi sıkıntıya girmeden mevcut olan borçlarını rahatlıkla belirlediği vadelerde ödeyebileceklerdir. Söz konusu krediye ulaşmak için başvuru yapılması gerekmekte ve bu başvuru işlemleri çeşitli yollar ile yapılabilmektedir. Bu yollardan en çok bilineni ise herhangi bir Garanti Bankası şubesine gidilip ilgili krediye başvuru yapılabilir.

Bir diğer yöntem Garanti Bankası’nın internet şubesi üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ilgili krediye ait başvuru formu doldurularak başvuru işlemleri tamamlanmaktadır. KOBİ’ler böylelikle çeşitli başvuru işlemleriyle kolaylıkla kredilerine sahip olma şansını yakalamaktadırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ