4747 ZİRAAT BANKASI SMS İLE KREDİ

Kredi başvurularımız için tercih ettiğimiz Bankanın şubesine gitmemize gerek yok. Çünkü hemen hemen tüm bankalar son teknoloji olan internet bankacılığı sistemine kullanmaktalar. Kredi veya kredi kartı başvurusu için, işinizden izin alıp, sıra beklemek artık tarihe karışıyor. Artık herkes bankacılık ile tüm işlemlerini internet üzerinden veya mobil bankacılık sayesinde istediği yerde ve zamanda yapabiliyor. Böyle çok kolay bir uygulama var iken, neden şubelere gidip zamanımızı harcayalım ki. Örneğin, Ziraat Bankasının çok gelişmiş bir WEB sitesi var. Tüm işlemlerinizi sms ile öğrenebiliyor yada kredi ve kredi kartı başvurularınızı kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Kredi cevabınız da dakikalar içinde iletişim bilgilerinize iletiliyor. 4747 sms servisi sayesinde sadece kredi veya kredi kartı başvurunuz için değil, tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir sistem.

4747 YAZ GÖNDER

Bakiye sorgulama (bakiye yazıp 4747), Hesap hareketleri izleme (Hareket ek no yazıp 4747), fon sorgulama (fon yazıp 4747) döviz sorgulama (kur yazıp 4747) kredi kartı güncel limiti sorgulama (kklımıt yazıp, kartınızın son altı hanesini yazıp 4747) Ogs etiket bakiye sorgulama (ogsbak boşluk bırakıp plaka numaranız 4747) gibi daha bir çok işlemlerinizi sms ile istediğiniz zaman öğrenebilmek şansına sahipsiniz.

Ziraat Bankası SMSLE Kredi Başvurusu

Kredi başvurusunda bulunmak için TC kimlik numaranızı, adınızı ve soyadınız yazıp yine 4747 ye göndermeniz yeterli. Hemen kredi sonucunuz dakikalar içinde gelmektedir. Onaylanmış olan kredinizi de size en yakın Ziraat Bank şubesine gidip kullanabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz kredinin de tüm ödemelerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

ziraat

ziraat

Ziraat Bankasının bireysel bankacılığı sayesinde. Kredinizi kullandığınız zaman müşteri hizmetlerinde internet bankacılığı şifrenizi istemeyi unutmayın. Böylelikle ister akıllı telefonunuza indirebileceğiniz mobil bankacılık sayesinde ister bilgisayarınızdan kişisel internet sitenize giriş yaparak tüm ödemelerinizin takibini yapabilirsiniz. Ayrıca tüm faturalarınızı da hiçbir şekilde komisyon kesilmeden rahatlıkla ödeyebilirsiniz. İstediğiniz hesaba veya kredi kartına para gönderimi sağlayabilirsiniz. Tüm bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak veya merak ettiğiniz sorularınız cevabını 444 00 00 müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ