Ziraat Bankası Başak Kart Nedir

T.C. Ziraat Bankası her zaman tarımsal faaliyetlerin ve üretimin desteklenmesi adına sağlanan banka ürünleri ile müşterilerine hizmet vermeyi önemli görmüş bu amaçla Başak Kart seçeneğini üreticilerin hizmetine sunmuştur. Ziraat Bankası Başak Kart nedir? Banka tarafından müşterilerinin hizmetine sunulan farklı ihtiyaçlara yönelik olarak oluşturulan banka ürünlerinden biri olarak nitelendirilebilecek olan Başak Kart bankanın tarımsal üretim ile ilgilenen üreticilere finansal destek vermek amacı ile sunmuş olduğu kart seçeneğidir.

Ziraat Bankası tarafından müşterilerine sunulan Başak Kart tarımsal üretim faaliyetleri ile ilgilenen hem bireysel müşterilere hem de işletme olarak hizmet veren üreticiler için finansal destek sağlamaya yönelik olarak müşterilerine sunulan kredi limiti olan kart seçeneğidir.

Tarımsal üreticiler Başak Kart ile akaryakıt, tohum, gübre, veterinerlik hizmetleri ve bunun gibi birçok tarımsal üretim ihtiyaç alanı ile ilgili olan tüm tarımsal ihtiyaçlarını 5 aya kadar faizsiz ve 18 aya varan vadeler ve uygun faiz oranları ile kredili olarak kartlarını alışverişlerinde kullanma imkânlarına sahiptirler.

Ziraat Bankası Başak Kart Nedir? Başak Kart ile banka müşterilerinin tarımsal kredilerinin limitleri üreticilerin Başak Kartlarına banka tarafından yüklenir ve üreticiler kredi limitlerini istedikleri zaman istedikleri miktarlarda Ziraat Bankası ATM’lerinden nakde çevirmelerine ve Başak Kart üye firmalardan tarımsal ihtiyaçlarını alabilmelerine olanak sağlayan üreticilere kolaylık sağlamak için sunulmuş olan bir banka ürünüdür. Ziraat Bankası Başak Kart özellikleri;

  • Başak Kart üreticilerin tarımsal girdi hizmetlerini faizsiz dönem olanaklarıyla almalarını sağlayan kart hizmetidir.
  • Tarımsal üretim faaliyetlerinde üreticiler üretim için ihtiyaç duyduğu birçok hizmeti ve diğer birçok alanda Başak Kart üye işyerlerinden 5 aya varan faizsiz dönemler ile ihtiyaçlarını karşılayabilme imkânı müşterilere sunulmaktadır.
  • Üreticiler Başak Kart ile ilişkilendirilen kredi limitlerinin tamamını girdi veya hizmet alımlarında kullanabilirler.
  • Faizsiz dönem avantajı faizsiz ödemeye yönelik bir avantajdır.
  • Faizsiz dönem sonunda ödenemeyen borçlar üreticilerin kredi hesaplarına aktarılır.
  • Banka tarafından üreticilere sunulan Başak Kart ücretsizdir.
  • Hesap özetleri 3 aylık dönemlerle üreticilere ulaştırılır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ