Ziraat Bankası Başak Kart Avantajları

Tarımsal üreticileri ihtiyaçlarını ertelemeyin sloganı ile Ziraat Bankası tarafından sunulmuş olan Başak Kart tarımsal üretim ile uğraşan üreticilere tarımsal üretim faaliyetlerinde gerekli olan ihtiyaçlarını Ziraat Bankası Başak Kart avantajları ile karşılayabilmeleri adına sunulmuştur.

Kredi limitlerinin tanımlandığı kredi kartı seçeneği olarak sunulan banka kredi kartı ürünü müşterilerinin ihtiyaçlarını ertelemeden karşılayabilmeleri ve tarımsal faaliyetlerinde aksama yaşmamaları adına sunulmuş olan bir banka hizmetidir.

Ziraat Bankası Başak Kart avantajları müşterilerine tarımsal girdi alışverişlerinde, tarımsal faaliyetler ile ilgili ihtiyaçları olan acil nakit ihtiyaçlarında ve diğer hizmet sektörü ihtiyaçlarında kampanyalı alışveriş imkânı sağlamaktadır.

Kişiler tarımsal üretim ile ilgili olan tüm ihtiyaçlarını kartları sayesinde hem farklı kampanya avantajları ile hem de uygun geri ödeme seçenekleri ile yapabilmektedirler. Kişilerin ihtiyaçlarını ertelemeden karşılayabilmeleri ve harcamalarının geri ödemelerini hasat dönemlerine göre belirleyebildikleri uygun ödeme planları kişiler bu kredi limitli kart seçeneği ile sağlanan avantajlardan en önemlisi olarak belirtilebilmektedir.

Ziraat Bankası Başak Kart Avantajları Nelerdir?

  • Bu kart ile müşteriler tarımsal girdi ihtiyaçlarını anlaşmalı işyerleri üzerinden alabilir ve bu alışverişlerinde farklı kampanya seçeneklerinden faydalanabilmektedirler.
  • Kişiler yaptıkları alışveriş harcamalarının geri ödemelerinde 5 aya kadar faizsiz dönem ödeme seçeneklerinden faydalanabilmektedirler.
  • Tarımsal üreticiler kredi limitli kartları ile kişiler yaygın şube ve bankamatik ağını kullanarak istedikleri zaman kartlarından nakit avans çekebilmekte ve acil nakit ihtiyaçlarına çözüm oluşturabilmektedirler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ