Vakıfbank Eximbank Kredileri

Yeni nesil bankacılık hizmetleri farklı alanlarda hizmet seçenekleri üzerine banka ürünü seçeneklerinin geliştirilmesini ve bu hizmetlerin müşterilere en uygun koşullarda sunulmasını gerekli hale getirmiştir. Bu amaçla sunulan banka kredi ürünlerinden biri de Eximbank Kredileri olarak ifade edilebilmektedir. Eximbank Kredileri Türkiye İhracat Bankası A.Ş tarafından ihracata yönelik faaliyetler içerisinde yer alan firmalara finansal destek sağlama amacı ile sunulan banka kredi ürünü seçeneğidir.

Bu krediler bankalar aracılığı ile müşterilere sunulmaktadır. Vakıfbank Eximbank Kredileri seçenekleri ile bu kredilere aracılık eden bankalardan biride Vakıfbank olarak belirtilebilmektedir. Bu kredilere aracılık eden bankaların doğrudan kullandırılan krediler için Teminat Mektubu düzenlemeleri ya da poliçe vermeleri gerekmektedir. Bankalar aracılığı ile müşterilerin kullanımına sunulan bu kredi ürünü seçenekleri ihracatın gelişmesine destek sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu neden ile ihracatçı firmalar ya da İhracata yönelik mal üretimi yapan firmalar Türkiye İhracat Bankası kaynağı dâhilinde sunulan kredileri kullanabilmektedirler. Bu krediler ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen müşteriler eximbank.gov.tr adresinden bilgi sağlayabilmektedirler.

Eximbank Kredileri ile ilgili bir sonraki makalemiz olan Yapı Kredi Bankası Eximbank Kredileri  makalemizi okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ