Deniz Bank Eximbank Kredileri

Bireysel müşterilerin acil nakit ihtiyaçlarında finansal destek sağlama amacı ile başvurdukları banka kredi ürünü seçenekleri finansal ilişkilerde önemli bir yere sahiptir. Bankaların farklı şekillerde oluşturdukları banka ürünü seçeneklerine konu olan müşteri profillerinden biri de ticari ve kurumsal müşterilerdir. Ticari ve kurumsal müşterilerin ihtiyaçları için düzenlenen banka kredi ve kredi kartı ürünleri firmaların acil nakit ihtiyaçlarında ve sermaye seçeneklerinde nakdi destek seçeneği oluşturmaktadır.

Deniz Bank Eximbank Kredileri ihracatın geliştirilebilmesi amacı ile Türkiye İhracat Bankası A.Ş tarafından ülkemizde hizmet veren bankalar aracılığı ile kullandırdığı kredi seçeneklerini müşterilerine sunan hizmet seçeneğidir. Bu kredi türü firmalara ihracat taahhüdü karşılığında verilmektedir. Üreticiler tamamı ile yerli üretim olan malları kesin olarak ihraç edecekleri garantisi altında sunulan bu kredi olanaklarından faydalanabilmektedirler.

Firmalara sunulan bu kredi seçeneğinin tüm kredi koşulları Eximbank tarafından belirlenmektedir. Bu kredilerde ilk koşul ihracat taahhüdü olarak ifade edilebilmektedir. Sunulan bu kredi bankalar tarafından sunulan diğer kredi ürünü seçeneklerine göre daha avantajlıdır.

 Eximbank Kredileri ile ilgili bir sonraki makalemiz olan FinansBank Eximbank Kredileri makalemizi okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ