Akbank Eximbank Kredileri

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanan banka ürünü seçenekleri her geçen gün yenilik kazanmaktadır. Yenilikçi hizmet anlayışı çerçevesinde farklı özelliklere sahip müşterilere sunulan banka ürünü seçenekleri oldukça geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Son dönemlerde banka ürünü seçenekleri hem bireysel müşteriler tarafından hem de ticari müşteriler tarafından büyük ilgi görmektedir. Akbank Eximbank Kredileri son dönemlerde ticari müşterilerin yoğun ilgi gösterdikleri bir banka kredi ürünü seçeneğidir.

Bu kredi seçeneği Dış Ticaret Sermaye Şirketleri haricinde ihracatçı veya üretici özelliklerine sahip olan firmaların ve yürüttükleri işlemlerde ihracat ile bağlantılı olan nihai üreticilerin belirlenen malların serbest dövizle kesin ihracat taahhüdü karşılığında kullanabildikleri kredi ürünü seçeneğidir. Eximbank tarafından ülkemizde hizmet sunan bankalar aracılığı ile belirtilen firmaların kullanımına sunulan banka kredi ürünü seçeneği Türk Lirası ve Döviz cinsinden ihracat kredisi ürünü olarak tanımlanabilmektedir.

Koşulları Eximnbank tarafından belirlenen kredilerden ihracata yönelik faaliyet gösteren ya da teoride ihracat sayılan satış veya teslimler ile döviz kazandırıcı faaliyetleri yürüten ticari firmalar faydalanabilmektedirler.

 Eximbank Kredileri ile ilgili bir sonraki makalemiz olan Deniz Bank Eximbank Kredileri makalemizi okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ