Adıyaman (Kredi ve Faiz Haramdır Uzakdur Kardeşim)

Kişilerin finansal ihtiyaçlarında acil nakit desteği ihtiyaçları günümüzde önemli kavramlar arasında yer almaktadır. Kişilerin finansal işlemlerinde bankalardan finansal destek sağlayabilmeleri büyük ölçüde kredi notlarına bağlıdır. Kredi notu bireylerin bankalar ile yapmış oldukları sözleşmelerde gösterdikleri finansal performans gösterimleri olarak ifade edilebilmektedir. Kredi notu düşük olan bireylerin bankalar ile yeni sözleşme yapmaları oldukça zordur. Adıyaman senetle para veren kuyumcular bu türden kredi notu düşük olan ve acil nakit desteği ihtiyacı içerisinde olan bireylere finansal destek seçenekleri sunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için SENETLE PARA VEREN KUYUMCULAR adlı makalemizi okuyunuz

Kişiler bu türden finansman desteği sağlayarak acil nakit ihtiyaçlarına çözüm bulmak istediklerinde bu türden aracılar ile iletişime geçerek bankalara oranla biraz daha fazla yüksek faiz oranı ve vade süresi seçenekleri ile ihtiyaçlarına çözüm oluşturabilmektedirler.

Senetle para veren kuyumcular kişilere sağlamış oldukları nakdi desteklerden yüksek faiz geliri sağlamaktadırlar bu neden ile bu nakit sağlama seçeneği çok yaygın olmasa da hatırı sayılır bir yaygınlığa ulaşmıştır. Hemen her şehirde bu türden finansal aracılara rastlanmaktadır.

Senetle para veren kuyumcular ile alakalı bir önceki makalemiz olan Adana Senetle Para Veren Kuyumcular makalemizi veya bir sonraki makalemiz olan Afyon Senetle Para Veren Kuyumcular makalemizi okuyabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ