İmzasız Kredi Çıkartılır

Bankaların en büyük kar edilen ürünlerini en başında gelen krediler bireylerin ihtiyaçlarına göre çeşitlilik göstererek bankaları bireylere cazip kılarlar. Ancak biz bireylerin yetinmeyi bilmemesinden kaynaklı olarak bankalardan aldığımız ürünlere kendimizi  ödeme yapamayacak konuma getirene kadar. İşte bu konuma geldikten sonra artık bankalardan medet umma gibi bir lüksümüz kalmamaktadır.

Böylelikle nakit ihtiyaçlarımız birikmekte ve altından kalmayacağımız bir hal almaktadır. Bireyler içine düştükleri bu dar boğazdan kurtulabilmek adına başka yollara ile kredi çekebilmenin olanağını aramaktadır. Sonuç olarak banka kurumları dışında çeşitli yollar ile kredi veren kuruluşlara ulaşan bireyler nakit ihtiyacını karşılamak amacıyla bu kuruluşlara başvuru yapmaktadır. Gerek senet ile verilen kediler olsun,gerek internet ortamında imza bile alınmadan onayladığı kullandırılan krediler olsun bireyler için o an ihtiyaç duyduğu nakit para var olsun da nasıl olursa olsun.

imzasız kredi

imzasız kredi

Ayrıca bankalar aracılığı ile verilen krediler arasında da şubeye gitmeden imzasız verilebilen kredi türleri de mevcuttur. Bu tarz kredileri kullanabilmek için öncelikle bankalardan kredi çekebilmek adına bireylere sunulan şartların hepsini gerçekleştirebiliyor olmak gerekmektedir. Örneğin; kredi için bireyin gelir düzeyinin yeterli olması, herhangi bir kanunu takip yada avukatlık durumunun bulunmaması, bankaya ait ürünlerde herhangi bir ödeme düzensizliğinin olmaması ve bankalar için kredi talebinde girerken  en önemli nokta olan kredi notunun yeterli olması gerekmektedir. Bütün bu şartları sağlayan birey bankalardan kredi talebinde bulunabilmektedir. Ancak şubeye gitmeden imzasız hemen hesaba aktarılmalı kredi almak için sadece kredi kullandırım şartları yeterli olmamaktadır.

İmzasız Şubesiz Krediler..

Her şeyden önce bu şubeye gitmeden alınacak krediye başvuru yapabilmeleri adına ilgili bankada mevcut hesabınızın bulunması ve hesabınızda açılış tarihinden bu güne dek herhangi bir olumsuzluk bulunmaması gerekmektedir. İlgili hesabınızı aktif kullanmakta olmanız ve bankada iyi bir itibar edinmiş olmanız gerekmektedir.ilgili bankanın internet şubesine rahatlıkla girebilmek için internet bankacılığı şifresi alınmalı ilgili bankaya internet bankacılığı yada telefon bankacılığı yolu ile kredi başvurusunda bulunulmalıdır. Eğer tüm şartlar uygun görülüp kredi başvuru talebi istenilen şartlarda onaylanır ise müşterinin o bankada bulunan vadesiz hesabına otomatik olarak aktarılmaktadır. Böylelikle bireyler hiç şubeye gitmeden,hiç bir evrak imzalamadan kredi alabilmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ