Akbank Axess – Neo Chip Para Geçerli Olan Yerler Tam Liste

Kredi kartları kullanmanın en büyük avantajı verilmekte olan para puanlar olmak ile beraber adı geçen bu hizmet ile alakalı olarak en beğenilen ve en çok tercih edilen banka Akbank olmaktadır. Bu bankaya ait olan kredi kartları ile alışveriş yapıldıkça biriken puanları belli başlı anlaşmalı noktalarda kullanma olanağımız mevcut olmaktadır. Bu sebepten dolayı da bugünkü makalemizin konusu Akbank axess – neo chip para geçerli olan yerler tam liste olarak belirtmektedir. Bu yerler ile alakalı olarak bilinmesi gereken hemen hemen her türlü detay yazımızın davamında mevcut olmaktadır.

Chip Para Geçen Marketler

En çok haraca yapılan sektörler arasında ilk sırada şüphe yok ki marketler yer almaktadır. Bu yerler hemen hemen her türlü ihtiyacımızı giderebilmemiz için sıklıkla başvurduğumuz seçeneklerden biri olmak ile beraber Akbank’a ait olan Axess Card ve Neo kartı kullanarak biriktirdiğimiz chip paraları kullanma olanağı bulabileceğimiz belli başlı marketler şunlardır;

A. Kiler Market: Ülkemizde yaygın olarak tercih edilmekte olan marketlerin başında adı geçen bu yer mevcut olmaktadır. Bu sebepten dolayı Akbank ile anlaşmalı olan iş yerlerinden biri de burasıdır. Bu durum son derece avantajlı olmak ile beraber bunun nedeni ülkemizin hemen hemen her ilinde en az bir ya da birkaç tane Kiler şubesi olmasıdır. Siz de market alışverişlerinizi chip paralarınız ile yapma niyetinde iseniz tercih edeceğiniz yerlerin başında bu yer gelmektedir.

B. Şok Market: İstisnasız olarak her ilimizde hatta her mahallede mevcut olan bu market de bahsi geçen para puanlarımızı kullanma olanağı bulabileceğimiz yerler arasındadır. Ülkemizde bir hayli yaygın bir şube ağına sahip olmasının sağlamakta olduğu avantajlar bir yana oldukça makul fiyatları ile dikkatleri üzerine çeken bu yer Akbank’a ait  kredi kartlarını kullanan kişiler için son derece faydalı olmaktadır.

C. Carrefour: Market alışverişlerini gerçekleştirirken hem para puanlarını kullanmak isteyen hem de kaliteli bir  hizmet sunumu talep eden kişilere tavsiye edilebilecek pek çok farklı yer mevcut olmakta iken bunlar arasında en ön sırada Carrefour bulunmaktadır. Son derece yaygın bir hizmet ağı ile müşterilerini memnun etmekte olan bu marketi de tercih etme olanağınız mevcut olmaktadır. 

Ç. Migros: Bir başka kaliteli ve son derece kapsamlı hizmet sunumu gerçekleştirmekte olan marketlerden biri de Migros olmaktadır. Bu yer de oldukça yaygın bir şube ağına sahip olduğu için kartlarınızda birikmiş olan chip puanlarınızı son derece rahat bir şekilde ve hemen hemen her türlü ihtiyacınızı gidermek üzere kullanabilmektesiniz. 

D. Kipa: Herkesin de bildiği üzere ülkemizin en büyük ve kaliteli marketlerinden biri de Kipa’dır. Bu yerin de Akbank ile anlaşması mevcut olmakta ve sayede kredi kartlarınızda harcamalarınız sonucunda oluşan puanlarınızı kullanma olanağınız mevcut olmaktadır. 

Chip Para Geçen Akaryakıt Firmaları

Aylık bütçemiz içinde en çok payı ayırmakta olduğumuz harcamalarından biri de araçlarımız için aldığımız yakıtlar olmaktadır. Neyse ki chip paralarımızı kullanarak bahsi geçen ihtiyacımızı giderebileceğimiz yerler mevcut olmakta ve bunlardan bazıları aşağıda belirtildiği gibidir;

axess

A. Total,

B. BP,

C. Petrol Ofisi,

Ç. Opet ve

D. Aygaz’dır.

Chip Para Geçen Mağazalar

Market ve akaryakıt harcamaları dışında daha pek çok farklı alanda harcamalar yapmaktayız. Bunlar için de chip para kullanabileceğimiz pek çok yer mevcut olmakta ve en çok dikkat çeken aynı zamanda en çok tercih edilenleri şunlar olmaktadır;

A. Boyner: Giyim, dekorasyon, aksesuar, ayakkabı, kozmetik ve daha pek çok ihtiyacınızı bu yer aracılığı ile giderebilmektesiniz. Üstelik tüm büyük şehirlerde de şubeleri mevcut olmaktadır.

B. Lc Waikiki: Giyim, ayakkabı, aksesuar ve ev tekstil ürünlerinde ihtiyaçlarımızı giderebileceğimiz yerler arasında olan söz konusu mağaza hem son derece uygun fiyatlarda hizmet vermekte hem de ülkemizin küçük, büyük her şehrinde şubeleri mevcut olmaktadır.

C. Teknosa: Ülkemizdeki teknolojik marketlerden biri olmak ile beraber bu kapsamda en çok beğenilen ve en çok tercih edilen yerler arasındadır. Siz de yapmanız gereken teknoloji ile alakalı harcamalarınızda chip paralarınızı kullanmak istiyorsanız bu yeri tercih ederek son derece kapsamlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ