Türkkom Kobi Kart Nedir? Ne İşe Yarar?

TURKKOM; özellikle küçük ve orta büyüklükte işletme (KOBİ) ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen ve onların menfaatlerini öncelik olarak değerlendiren bir sistemdir. TURKKOM KOBİ sistemi, küçük ve orta çaplı şirket ve esnafı destekliyor ve kendi alanında bir ilki gerçekleştirerek hem esnafa hem de müşterilerine harika fırsatlar sunuyor. TURKKOM Kobi kart nedir? Ne işe yarar?

TURKKOM Kobi Kart, KOBİ işletmelerine ücretsiz olarak verilen bir karttır. Karta yapılan alışverişlerde %10 indirim kazanılır. KOBİ’ler için hazırlanan bu projede, teknolojik fırsatlardan ücretsiz yararlanma hakkı veriliyor. Kendi imkanları ile çok yüksek maliyet oluşturan teknolojik fırsatlara TURKKOM sayesinde hiç maliyet ödemeden sahip olabileceksiniz. Esnaf ve küçük ölçekli firmalar, TURKKOM sayesinde reklama ihtiyaç duymazlar. Çünkü günümüz teknolojisinde internet ortamında yapılan reklam daha etkili üstelik TURKKOM sayesinde sıfır maliyetli. Tüm kampanya, indirim, promosyonlar bu sayede hızlı ve etkili bir şekilde müşterilere ulaşabiliyor.

Eğer TURKKOM sistemine kayıtlı bir üye bir işletme iseniz, bu sisteme üye olan diğer tüm işletmelerden alışveriş yapma hakkına sahip oluyorsunuz. Yani TURKKOM sistemine kayıtlı olan tüm işletmeler bu işten karlı çıkıyor.

Türkkom Kobi Kart

Türkkom Kobi Kart

TURKKOM sadece esnafa değil, tüketiciye de muhteşem fırsatlar sunar. Nasıl mı? Üye işyerlerinden yapılan her alışverişte anında kasada indirim kazanma şansınız var. Bu indirimler sayesinde tasarruf edebilir ve birikiminizi farklı bir ihtiyacınızı gidermek için kullanabilirsiniz. Böylece TURKKOM aile bütçenize de destek vermiş olur.

TURKKOM üye işyeri olabilmek için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek yoktur. Talebiniz ile birlikte tüm sistemsel alt yapı kurulur ve müşterilere dağıtılmak üzere 400 adet TURKKOM Kobi Kart ücretsiz olarak size ulaştırılır. Taleplerinizi il bayilerine iletebilirsiniz. En kısa sürede sizinle irtibata geçerek sistemin kurulumunu sağlar, TURKKOM Kobi Kartların teslimatını gerçekleştiririz. Amacımız size çok daha iyi bir hizmet vermektir. Bu nedenle sizlerden gelecek her türlü görüş ve öneriler bizim için çok değerlidir.

Sizde tüm bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız başvurunuzu bekliyoruz. Konu hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istersiniz, www.turkkom.com.tr web adresinden bize ulaşabilir ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ